| کد مطلب: ۱۱۲۰۸۵۳
لینک کوتاه کپی شد

کلاه گشاد بر سر نایب قهرمان سابق اروپا

اسپانسر اینتر در جهان هستی گم شد!

به‌نظر می‌رسد شرکت دیجیتال بیتس که فصل گذشته اسپانسر لباس‌های اینتر بود، وجود خارجی ندارد!

اسپانسر اینتر در جهان هستی گم شد!

 به گزارش آرمان ملی آنلاین ، شرکت دیجیتال بیتس که گفته می‌شد در زمینه ارزهای دیجیتال فعال است، اسپانسر پیراهن تیم اینتر بود اما به دلیل نپرداختن بدهی‌هایش به این باشگاه، اسم آن از روی پیراهن تیم برداشته شد و اینتر در مسابقات پایانی فصل گذشته بدون اسپانسر به زمین رفت.

پس از اینکه گزارش مالی اینتر به‌صورت رسمی منتشر شد، مشخص شد که دیجیتال بیتس در مجموع حدود ۳۰ میلیون یورو به اینتر بدهکار است که با توجه به مشکلات مالی نراتزوری، رقم بسیار قابل توجهی است.

پس از این اتفاق مدیران باشگاه ایتالیایی از دیجیتال بیتس شکایت کردند و پرونده جدیدی علیه این اسپانسر بدحساب باز شد اما حالا اینتر در دردسر عجیبی گرفتار شده است.

 بر اساس گزارش‌های دیشب، حالا مشخص شده که تمام آدرس‌ها و راه‌های دسترسی به شرکت دیجیتال بیتس جعلی بوده‌اند و به‌طور ساده هیچ شرکت حقیقی‌ای به نام دیجیتال بیتس وجود خارجی ندارد، مشکلی که برای اینتر مانند یک کلاهبرداری است.

در این گزارش جدید آمده است که دادگاه رسیدگی به پرونده را ۹۰ روز عقب انداخته تا هم مسئولان رسیدگی به پرونده و هم خود باشگاه در این سه ماه به دنبال راهی برای رسیدن به دیجیتال بیتس باشند.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار