| کد مطلب: ۱۱۱۹۵۴۸
لینک کوتاه کپی شد

وزیر دفاع آمریکا بستری شد

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که وزیر دفاع این کشور بار دیگر برای عمل جراحی در بیمارستان بستری شده است.

وزیر دفاع آمریکا بستری شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، به نقل از راشاتودی، «پاتریک رایدر» سخنگوی مطبوعاتی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد «لوید آستین» وزیر دفاع این کشور بار دیگر قصد دارد «یک عمل جراجی انتخابی و کم‌تهاجمی» را انجام دهد و به همین علت اختیارات خود را به صوت موقت به «کاتلین هیکس» معاون خود منتقل کرده است.

سخنگوی پنتاگون دراین‌باره افزود: لوید آستین جمعه شب (به وقت محلی) تحت یک عمل جراحی در بیمارستان والتر رید، مرکز ملی پزشکی نظامی در بتسدای مریلند قرار می گیرد و معاون او وظایفش را انجام خواهد داد.

وی همچنین گفت: این جراحی مربوط به مشکل مثانه لوید آستین است که بر اثر جراحی چند ماه گذشته او برای درمان سرطان پروستات به آن دچار شده است.»

وزیر دفاع آمریکا که بهمن ماه پارسال نیز در بیمارستان نظامی والتر رید بستری شد. پنتاگون آن موقع نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که آستین به دلیل عارضه کلیوی بار دیگر در بیمارستان والتر رید پذیرش شده است و با بیهوشی عمومی تحت درمان قرار خواهد گرفت.

پزشکان آستین نیز با انتشار بیانیه‌ای درباره وضعیت وی گفت که مشکل کلیوی او به سرطان پروستاتش که در ماه دسامبر تحت عمل جراحی قرار گرفت، مربوط بوده است.

پنتاگون در جریان بستری شدن آستین در ماه دسامبر به دلیل تاخیر چندین روزه در اطلاع‌رسانی به کاخ سفید و کنگره، به شدت هدف انتقاد قرار گرفت.

منبع : مهر

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار