| کد مطلب: ۱۱۱۹۱۶۹
لینک کوتاه کپی شد

والیبالیست صربستان بعد از پیروزی مقابل ایران چه گفت؟

مدافع میانی تیم ملی والیبال صربستان، گفت: تیم ایران شروع خیلی خوبی داشت اما رفته رفته با بازی برگشتیم و پیروزی مهمی کسب کردیم.

والیبالیست صربستان بعد از پیروزی مقابل ایران چه گفت؟

به گزارش آرمان ملی آنلاین، تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود از لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ از ساعت ۳ بامداد پنجشنبه سوم  خرداد به مصاف صربستان که حریف مستقیم خود برای صعود به المپیک است، رفت و سه بر یک (۲۷ بر ۲۵، ۱۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۸) شکست خورد.  

ایسنا نوشت: مارکو پودراشچانین پس از پیروزی سه بر یک صربستان مقابل ایران، گفت: بازی خیلی سختی بود. قبلا هم به این موضوع اشاره کرده بودم. نخستین بازی مسابقات جدال خیلی سختی است.

وی تصریح کرد: در ابتدا خیلی بد شروع کردیم و ایران خیلی خوب بود اما رفته رفته به بازی برگشتیم و در آخر پیروزی خیلی مهمی کسب کردیم. شروع سخت به همراه حریف سختی بود اما بایستی قدم به قدم پیش برویم.

مدافع میانی تیم ملی والیبال صربستان اضافه کرد: کمتر از 24 ساعت فرصت آماده شدن برای بازی بعدی را داریم و امیدوارم که بازی خوبی فردا از خود نشان دهیم. به تیم ایران هم تبریک می گویم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

پودراشچانین افزود: در حال حاضر شانس صربستان برای صعود به المپیک بهتر شده است اما حریف بعدی کوبا است که دیروز مقابل برزیل به برتری رسیده است و الان خیلی به ما نزدیک شده‌اند. اما همانطور که گفتم باید قدم به قدم به پیش برویم و به حریف بعدیمان فکر کنیم. مسابقات سختی خواهد بود اما خوب بازی کردیم و باید فردا هم بهتر بازی کنیم.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار