| کد مطلب: ۱۱۱۶۳۱۰
لینک کوتاه کپی شد

آخرین شاهکار لاپورتا:

دستمزد نجومی لواندوفسکی!

روبرت لواندوفسکی در فصل پیش رو دستمزدش به 32 میلیون یورو خواهد رسید و این برای یک مهاجم 35 ساله در نوع خود بسیار عجیب است.

دستمزد نجومی لواندوفسکی!

 به گزارش آرمان ملی آنلاین ، روبرت لواندوفسکی در فصل جاری نشانی از ستاره فصل گذشته نداشته است. او البته در بازی برابر والنسیا هت تریک کرد ولی در بسیاری از بازی‌های مهم فصل از جمله دو ال کلاسیکو و نیز دو بازی برابر پی اس جی خاموش بود.

ستاره 35 ساله لهستانی که هنوز دو سال دیگر قرارداد دارد، در مصاحبه هفته پیش خود با اطمینان گفت که تصمیمش را گرفته و به هیچ وجه بارسا را ترک نمی‌کند. او تابستان گذشته قید پیشنهاد نجومی از عربستان را به خاطر بارسا زد ولی برخی معتقدند به خاطر دستمزد بالا، افت عملکرد و مشکلات بارسا شاید بهتر باشد او این تابستان فروخته شود. دستمزد فصل بعد او در نوع خود بسیار عجیب است.

 امروز خبرنگار کادنا سر فاش کرد که دستمزد ستاره لهستانی در فصل 25-2024 به 32 میلیون یورو ناخالص خواهد رسید. رودریگز در این رابطه گفت: «لوا چهار سال با بارسا قرارداد دارد و دومین سال قراردادش را می گذراند. در سال سوم او با دریافت 32 میلیون یورو ناخالص، بیشترین درآمد را در تیم خواهد داشت. اگر چهارمی را تکمیل کند، دریافتی او به 26 میلیون یورو ناخالص خواهد رسید و در مجموع 58 میلیون یورو ناخالص فقط در دو سال می‌گیرد.»

رودریگز ادامه داد: «با این حال، بندی وجود دارد که می‌گوید اگر لواندوفسکی کمتر از 55 درصد بازی‌های رسمی را در فصل بعد انجام دهد، بارسا می‌تواند قرارداد او را در تابسنان 2025 یکطرفه فسخ کند. برای او پاداش‌های 600 هزار یورویی و دو میلیون یورویی برای فتح لالیگا و فتح سه گانه نیز منظور شده است.»

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار