| کد مطلب: ۱۱۱۶۳۰۳
لینک کوتاه کپی شد

استراحت یکروزه لغو شد

تنبیه فولادی‌ها به سبک ویسی: تعطیلی نداریم!

اعضای تیم فولاد خوزستان بدون تعطیلی کار خود را برای دیدار با استقلال پیش می‌برند.

تنبیه فولادی‌ها به سبک ویسی: تعطیلی نداریم!

 به گزارش آرمان ملی آنلاین ، شکست فولاد مقابل تراکتور نماینده خوزستان را به شکل عجیبی به قعرجدول برده و حالا هواداران قهرمان سابق لیگ برتر نسبت به شرایط تیم خود بسیار نگران هستند.

فولادی‌ها حالا باید در 4 بازی پایانی لیگ برتر تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا بتوانند سهمیه خود در لیگ برتر را حفظ کنند و مدیریت و سرمربی این تیم برای محقق کردن این امر مهم همه توان خود را به کار گرفته‌اند.

عبدالله ویسی که دوشنبه شب در برنامه فوتبال برتر قول شرف داد که فولاد را در لیگ برتر حفظ کند، در اقدامی جالب تعطیلی یکروزه تیمش را لغو کرده است. در برنامه قبلی فولادی‌ها، ویسی بعد از ریکاوری در روز سه‌شنبه یک روز استراحت را برای شاگردانش در نظر گرفته و قرار بود تمرینات تیم برای مسابقه با استقلال از روز پنجشنبه شروع شود، اما ویسی بعد از شکست تصمیم جدیدی گرفت.

 سرمربی فولاد با تغییر در برنامه تیمش تعطیلی یکروزه چهارشنبه را حذف کرد و تمرینات این تیم بدون وقفه تا مسابقه با استقلال ادامه خواهد یافت. ویسی برای تنبیه بازیکنان و البته مرور بیشتر تاکتیک‌های خود این تصمیم را گرفته تا تیمش با شرایط و آمادگی بهتری مقابل استقلال در تهران به میدان برود.

گفتنی است دیدار استقلال و فولاد ساعت 19:30 روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار