| کد مطلب: ۱۱۱۶۱۳۷
لینک کوتاه کپی شد

انتخاب جذاب لورکوزن: ژابی ستاره لالیگا را می‌خواهد

بایر لورکوزن به جذب الیکس گارسیا، ستاره خیرونا، علاقه دارد.

 انتخاب جذاب لورکوزن: ژابی ستاره لالیگا را می‌خواهد

 به گزارش آرمان ملی آنلاین ، در ابتدای این فصل زمان زیادی لازم نبود تا مشخص شود خیرونا یکی از بهترین تیم‌های لالیگا خواهد بود. میشل سانچز با تیم فوق‌العاده‌اش موفق شد سهمیه چمپیونزلیگ فصل بعد را بگیرد و حالا برای حضور در سوپرجام اسپانیا می‌جنگد.

این تیم به ستاره‌های زیادی وابسته است که یکی از آنها الیکس گارسیا در خط هافبک است. او با نمایش‌های فوق‌العاده‌اش در این فصل توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ را به خود جلب کرده که به نقل از اسپورت، یکی از آنها بایر لورکوزن، قهرمان بوندسلیگاست که در حال جستجو برای تقویت خط هافبکش است.

این هافبک از کلیدی‌ترین بازیکنان تیم میشل بوده و بدون حضور او نمی‌توان تاریخی‌ترین عملکرد خیرونا در لالیگا را تصور کرد. بارسلونا یکی از علاقه‌مندان او است اما یک رقیب جدی برای این انتقال دارد.

 لورکوزن می‌خواهد برای حضور قدرتمند در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا تیمش را تقویت کند و پستی که در اولویت قرار دارد، خط هافبک است. آنها در جستجوهای‌شان به استعداد خیرونا رسیده‌اند که می‌تواند برای پیوستن به قهرمان بوندسلیگا به آلمان برود.

بند آزادسازی او به مبلغ ۲۰ میلیون است، اگرچه باشگاه آماده است تا با پیشنهاداتی جذاب، این ستاره را حفظ کند، چراکه آنها هم قصد دارند مانند لورکوزن در چمپیونزلیگ قدرتمند ظاهر شوند.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار