| کد مطلب: ۱۱۰۹۳۳۰
لینک کوتاه کپی شد

ربودن شریک‌کاری با شمشیر در تهرانپارس

ربودن شریک‌کاری با شمشیر در تهرانپارس مردان جوانی که اقدام به ربودن شریک‌کاری سابق خود در خیابان تهرانپارس کرده بودند، با هوشیاری پلیس دستگیر شدند.

 ربودن شریک‌کاری با شمشیر در تهرانپارس

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از تسنیم، چندی قبل مرد جوانی به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و هنگامی که مقابل کارآگاهان قرار گرفت، گفت: در خیابان زهدی تهرانپارس پیاده‌روی می‌کردم که ناگهان یک پژو 206 سفید رنگ جلوی پاهایم ترمز کرد و ناگهان 3 مرد نقاب‌دار از خودروی پیاده شدند و من را با تهدید قمه و شمشیر به قصد آدم‌ربایی سوار ماشین خود کردند و هدف ضرب و جرح قرار دادند اما آدم‌ربایان هنگامی که با ازدحام جمعیت مواجه شدند رهایم کردند و پا به فرار گذاشتند.

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده در دادسرای امور جنایی، تیمی از کارآگاهان با دستور قضایی برای تحقیقات میدانی راهی صحنه جرم شدند و با بازبینی دوربین‌های مداربسته خیابان‌های مجاور پلاک خودروی پژو 206 را ردیابی کردند که در ادامه هویت صاحب اصلی این وسلیه نقلیه که زن جوانی بود شناسایی شد.

زن جوان خیلی زود هدف تحقیق قرار گرفت و اظهار بی‌اطلاعی کرد اما هنگامی که فیلم دوربین‌های مداربسته را دید مدعی شد روزی که این آدم‌ربایی رخ داده خودرویش را به نامزدش داده است که همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان در یک قدیمی متهمان قرار بگیرند.

تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم، مخفیگاه متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با بازپرس جنایی 3 مرد جوان را در عملیات‌های جداگانه بازداشت کردند.

یکی از متهمان در جریان بازجویی‌ها به جرم آدم‌ربایی اعتراف کرد و گفت: ما 3 نفر با شاکی پرونده شریک بودیم و در محله تهرانپارس  یک کمپ ترک اعتیاد داشتیم اما چندی بعد او از ما جدا شد و برای خود در همان محله یک کمپ ترک اعتیاد دیگر تاسیس کرد؛ همین کافی بود تا درآمد ماهیانه ما کم شود و از او کینه بگیریم.

مرد جوان در ادامه توضیح داد: بخاطر همین موضوع نقشه‌ای کشیدیم تا با آدم‌ربایی و اخاذی از شریک سابق انتقام بگیریم؛ روز حادثه با شمشیر و قمه اقدام به ربودن او کردیم اما هنگامی که متوجه ازدحام جمعیت شدیم سریعا گروگان را رها کردیم و پا به فرار گذاشتیم؛ نامزدم نیز در این پرونده بی‌گناه است من فقط خودرویش را قرض گرفتم!

به گزارش تسنیم، پس از اعترافات 3 مرد جوان به آدم‌ربایی و پایان تحقیقات تکمیلی، متهمان برای سیرمراحل قانونی پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار