| کد مطلب: ۱۱۰۸۵۳۹
لینک کوتاه کپی شد

قیمت گوشت مرغ، گوشت بوقلمون و گوشت گوساله امروز شنبه ۱۱ فروردین

امروز قیمت مرغ در بازار کاهش را در پیش گرفت و هر کیلو مرغ کشتار ۸۰,۰۲۷ تومان خرید و فروش شد. قیمت گوشت گوساله هم بدون تغییر بوده است.

قیمت گوشت مرغ، گوشت بوقلمون و گوشت گوساله امروز شنبه ۱۱ فروردین

به گزارش آرمان ملی آنلاین، بازار گوشت و دام تهران امروز، شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳، در حالی شاهد معاملات است که قیمت مرغ زنده و مرغ کشتار شیب نزولی را تجربه کرد.

قیمت مرغ کشتار امروز

فرارو به نقل از اقتصادنیوز نوشت: براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار کاهش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و ۸۰,۰۲۷ تومان خرید و فروش شد که افت ۱۳۰ تومانی داشته است.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد افت قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۶,۷۱۴ تومان معامله شد که نسبت به روز پیش افت ۲۵۰ تومانی داشته است.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار ۳۴۱ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی ۱۰۱ هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت نسبت به روز گذشته؛ ۵۷۵ هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی ۲۸۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روز‌های اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، ۳۲۰ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار