| کد مطلب: ۱۱۰۸۲۰۵
لینک کوتاه کپی شد

خانه روزنامه‌نگاران راه‌اندازی می شود

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: در محدوده چهارراه طالقانی چند مجموعه فرهنگی از جمله شهرستان ادب در حوزه ادبیات داستانی و منظوم، خانه خوشنویسی و لانه جاسوسی قرار دارند که با راه‌اندازی خانه روزنامه‌نگاران، می‌توان شاهد اشتراک رویدادها و شکل گیری یک چهارراه فرهنگی بود.

خانه روزنامه‌نگاران راه‌اندازی می شود

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از اکو ایران؛ علیرضا نادعلی با بیان اینکه پروژه خانه شهر بیش از ۳۰ سال قبل آغاز شد و بیش از ۲۰ سال کار در آن صورت گرفته بود؛ اما اجرای اساسی و جدی آن در چند سال اخیر دنبال شده است، گفت: این پروژه نسبت به دو سال اخیر که از آن بازدید داشتیم، پیشرفت قابل توجهی داشته است.

وی با اشاره به پیش‌بینی موزه هوشمند و تالارهای چندمنظوره در خانه شهر، افزود: به نظر می‌‎رسد با اعتباراتی که پیش‌بینی شده و تسریع در روند پروژه، در سال آینده شاهد بهره‌برداری آن باشیم. قرار بر این است که شاکله ارتباطی و فرهنگی در این خانه در دسترس شهروندان قرار بگیرد.

نادعلی به راه‌اندازی خانه روزنامه‌نگاران در محل خانه نراقی در چهار راه طالقانی اشاره کرد و افزود: در دو سال گذشته بررسی‌هایی صورت گرفته بود که این خانه با چه نوع کاربری به بهره‌برداری برسد که در نهایت تصمیم بر این شد خانه روزنامه‌نگاران در این محل راه‌اندازی شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه این فضا با معماری سنتی و همچنین نگاهی مدرن طراحی شده و فضایی شاد و با نشاط برای اهالی رسانه فراهم خواهد کرد، گفت: خوشبختانه اندکی از طرح باقی مانده و اگر پروژه با همین سرعت پیش برود در سه تا چهار ماه آینده به طور کامل در دسترس اصحاب رسانه قرار خواهد گرفت.

وی افزود: ما در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی از اقدامات انسان‌محور و فراهم کردن فضایی برای همفکری اقشاری همچون اصحاب رسانه حمایت می‌‎کنیم.

 عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: در محدوده چهارراه طالقانی چند مجموعه فرهنگی از جمله شهرستان ادب در حوزه ادبیات داستانی و منظوم، خانه خوشنویسی و لانه جاسوسی قرار دارند که با راه‌اندازی خانه روزنامه‌نگاران، می‌توان شاهد اشتراک رویدادها و شکل گیری یک چهارراه فرهنگی بود.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار