| کد مطلب: ۱۱۰۷۱۷۱
لینک کوتاه کپی شد

خوشحالی اریکسون:

به رویای هدایت لیورپول رسیدم

اسون گوران اریکسون، مربی سوئدی، از اینکه قرار است روی نیمکت لیورپول بنشیند خوشحال است.

به رویای هدایت لیورپول رسیدم

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، اریکسون چند ماه قبل اعلام کرد که به سرطان پیشرفته دچار شده و پزشکان به او اعلام کرده‌اند که تنها یک سال برای زندگی کردن فرصت دارد و باید نهایت استفاده را از این فرصت ببرد. 

این مربی سوئدی پیش از این بارها اعلام کرده بود که علاقه زیادی به لیورپول دارد و همین باعث شد که ترتیب برگزاری دیداری را بدهند را او بتواند روی نیمکت این تیم بنشیند. این دیدار قرار است بین دو تیمی که از بازیکنان بزرگی چون استیون جرارد و فرناندو تورس بهره می‌برند برگزار شود. 

او در گفتگو با اتلتیک درباره این فرصت اظهار داشت: «این مثل یک رویاست. هرگز نمی‌توانستم چنین چیزی را تصور کنم اما وقتی مربی بودم، همیشه این رویا درباره هدایت لیورپول را در سر داشتم و حالا در آستانه رسیدن به این رویا هستم. 

یک بار نزدیک بود سرمربی این تیم شوم. چندین سال قبل مذاکراتی انجام شد اما این اتفاق هرگز رخ دهد ولی حالا در حال عملی شدن است. وقتی آنها از من در این باره پرسیدند، فکر کردم که قصد شوخی دارند و برایم باورکردنی نبود.

شعار تو هرگز تنها قدم نخواهی زد مثل یک جادو است. آنفیلد باید بهترین جو در دنیا را داشته باشد. این شعار باعث می‌شود که تمام موهای تنم سیخ شود و حتی تا امروز هم همینطور است. این صحنه را بارها در تلویزیون دیده‌ام. جو این ورزشگاه باورکردنی نیست.»

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار