| کد مطلب: ۱۱۰۷۰۹۵
لینک کوتاه کپی شد

ماجرای «روباه های آویزان شده در چالوس» چیست؟/ عکس

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست چالوس از بازداشت فرد متهم به شکار چهار قلاده روباه در این شهرستان غرب مازندران خبر داد.

ماجرای «روباه های آویزان شده در چالوس» چیست؟/ عکس

به گزارش آرمان ملی آنلاین، روز چهارشنبه هفته گذشته تصاویری از لاشه های آویزان شده چهار قلاده روباه از یک درخت در محوطه یک بنای مسکونی در دلیر یکی از روستاهای بخش مرزن آباد چالوس منتشر شد که انتشار این تصاویر افکار عمومی و احساسات بسیاری از کاربران فضای مجازی و حامیان محیط زیست این خطه غربی مازندران را نگران و خدشه دار کرد و از مسوولان امر خواستار پی گیری فوری برای شناسایی و دستگیری عاملان این رفتار بیرحمانه با حیات وحش در این خطه غربی مازندران شدند.

مرتضی سحر خیز روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : پس از دیدن این تصاویر در فضای مجازی، موضوع در دستور کار قرار گرفت و حتی با رئیس دادگاه عمومی و انقلاب بخش مرزن آباد هم در میان گذاشته شد.

وی توضیح داد : افزون بر آنکه همان روز از بنای مسکونی بازدید به عمل آمد اگر چه آثار جرمی دیده نشد منتهی با پرس و جو از اهالی روستا مشخصات فردی و شماره تماس صاحب این بنای مسکونی دریافت شد و علاوه بر آن شکایتی هم علیه این فرد تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل این مرجع قضایی داده شد.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست چالوس گفت : بنا به دستور رئیس دادگاه عمومی و انقلاب بخش مرزن آباد و همراهی ماموران پلیس امنیت اطلاعات انتظامی این فرد متهم به شکار این چهار قلاده روباه عصر دیروز جمعه دستگیر و راهی زندان نوشهر شد.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار