| کد مطلب: ۱۱۰۶۸۳۶
لینک کوتاه کپی شد

به بزرگ و کوچک فوتبال آسیا رحم نمی‌کنند؛

باز هم قطر !

تیم ملی قطر موفق شد با سه گل از سد کویت گذر کند.

باز هم قطر !

 

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، تیم ملی قطر، قهرمان ۲ دوره اخیر جام ملت‌های آسیا، امروز در نخستین دیدار خود پس از مسابقات جام ملت‌های ۲۰۲۳، در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ میزبان تیم ملی کویت بود.

شاگردان تن تن مارکز اسپانیایی در این جدال کار بسیار ساده‌ای در پیش نداشتند و در ۴۵ دقیقه نخست هیچکدام از ضربات عنابی‌ها به دروازه راه پیدا نکرد.

در نیمه دوم اما شرایط به یکباره تغییر کرد؛ بلافاصله در آغاز نیمه دوم اکرم عفیف موفق شد گل نخست بازی را به ثمر برساند و ۴ دقیقه بسام الراوی، مدافع قطری‌ها، گل دوم بازی را با ضربه سر ثبت کرد تا خیال هواداران را راحت کند.

البته این پایان کار نبود؛ در دقیقه ۶۸ بار دیگر اکرم عفیف یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال آسیا، به زیبایی با ضربه پای چپ خود برای دومین بار در جدال با کویت گلزنی کرد تا نمایشگر ورزشگاه پیروزی سه بر صفر قطر در برابر کویت را نمایش دهد.

قطر حالا با سه پیروزی در سه بازی ۹ امتیاز کسب کرده و صدرنشین این گروه از مرحله مقدماتی در قاره آسیاست؛ با توجه به ۴ امتیازی بودن هند به عنوان تیم دوم، صرف پیروزی قطر در بازی برگشت مقابل کویت که هفتم فروردین ماه برگزار می‌شود، عنابی‌ها راهی مرحله بعد می‌شوند.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار