| کد مطلب: ۱۱۰۶۴۹۲
لینک کوتاه کپی شد

جای خالی همسر علیرضا قربانی در کنسرت گلباران شد/ عکس

آخرین کنسرت علیرضا قربانی در سال ۱۴۰۲ که با چهلمین روز درگذشت همسرش همراه شده بود، شامگاه روز سه‌شنبه بیست و نهم اسفند پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

جای خالی همسر علیرضا قربانی در کنسرت گلباران شد/ عکس

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از روابط عمومی کنسرت، آخرین کنسرت علیرضا قربانی در سال ۱۴۰۲ که با چهلمین روز درگذشت همسرش همراه شده بود، شامگاه روز سه‌شنبه بیست و نهم اسفند در میان استقبال خوب مخاطبان پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

علیرضا قربانی در میانه کنسرت شامگاه ۲۹ اسفند که آخرین شب اجراهای سال ۱۴۰۲ بود، ضمن تبریک فرارسیدن نوروز از همه علاقه‌مندانی که در اجراهای این سال او و گروهش را همراهی کردند، تشکر کرد.

وی ضمن آرزوی سالی خوب برای مردم ایران خطاب به حاضران در سالن گفت: عرض سپاس و درود و شادباش دارم. می‌دانم در این ساعات مانده تا تحویل سال نو کارهای مهمی داشته‌اید ولی قدم بر چشم ما گذاشتید و به اینجا آمدید. پیشاپیش خدمت تک تک شما خانم‌ها و آقایان شادباش عرض می‌کنم و این فرخنده نوروز تاریخی و باستانی را از طرف خودم و تمام دوستانم روی صحنه و تیم برگزاری کنسرت به همه شما تبریک می‌گویم.

قربانی با بیان اینکه بسیار خوشحالیم که میزبان شما هستیم، ادامه داد: قدم رنجه فرمودید و امیدوارم مهمان دل‌های شما هم شده باشیم. این آخرین اجرا در سال ۱۴۰۲ است و برای ما چه افتخاری بالاتر از اینکه در این لحظات پایانی سال برای دست‌بوسی خدمت شما عزیزان هستیم و افتخار داریم که برای شما برنامه اجرا کنیم.

این هنرمند سپس به قرائت یک بیت شعر پرداخت و گفت: ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی/ از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی. امیدوارم که سال بسیار بسیار خوبی برای مردم سرزمین‌مان، مردم سرافراز کشورمان باشد و دست در دست هم بتوانیم ایران را آباد سازیم و باعث فخر و افتخار در سراسر دنیا باشیم.

جالی خالی همسر در کنسرت گلباران شد/ قدردانی ویژه آقای خواننده

قربانی در ادامه عنوان کرد: برای یادآوری خودم عرض می‌کنم که امشب مصادف با چهلمین شب از دست‌دادن همسر نازنینم است. از آن روزی که این حادثه برای ما رخ داده، دعای خیر شما همراه ما بوده است. از این طریق از همه عزیزان و مردم شریفی که به ما دلداری دادند، تشکر و قدردانی می‌کنم. بدانید که اگر حمایت و محبت‌های مردم عزیزمان نبود شاید به این راحتی نمی‌توانستیم این بار سنگین را تحمل کنیم. بنابراین وظیفه انسانی و ذاتی خودم می‌دانم که از همه عزیزانی که به من و خانواده‌ام کمک کردند قدردانی و سپاسگزاری کنم.

وی در ادامه با اشاره به قطعه بعدی گفت: قطعه‌ای که الان می‌خواهیم برای شما اجرا کنیم، قطعه‌ای‌است که با آهنگسازی حسام ناصری عزیز آماده شده و منسوب به این است که رباعیاتی از ابوسعید ابوالخیر را می‌خوانیم. آنچه مسلم است اینکه این رباعیات قطعا در وصف حضرت حق و مناجات با پروردگار است و سعی می‌کنیم بر اساس حس و حالی که از شما می‌گیریم به صورت بداهه این قطعه را اجرا کنیم، امیدوارم به دلتان بنشیند. من و دوستانم سعی می‌کنیم کاملا بر اساس حس و حال‌مان در لحظه تصمیم بگیریم و بخوانیم، امیدوارم از پس کار بر بیاییم.

سپس قطعه «می‌دانی تو» به صورت بداهه توسط علیرضا قربانی و گروهش اجرا شد.

در این اجرا سبدگلی از طرف گروه برگزاری کنسرت روی یکی از صندلی‌های ردیف اول سالن، به عنوان یادبودی از زنده‌یاد منیرسادات غیاثی همسر علیرضا قربانی قرار گرفته بود.

 

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار