| کد مطلب: ۱۱۰۵۹۹۴
لینک کوتاه کپی شد

کدام‌یک از این دو چهره جوان کاپیتان تیم‌ ملی می شود؟

دو مدافع چپ نسبتا جوان و تازه وارد برای جام جهانی 2026 در رقابت خواهند بود.

کدام‌یک از این دو چهره جوان کاپیتان تیم‌ ملی می شود؟

به گزارش آرمان ملی به نقل از ورزش سه،لیست تیم ملی فوتبال ایران با نظر امیر قلعه نویی برای انجام دو دیدار در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ اعلام شد و در لیست اعلام شده مطابق صحبت های قبلی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، تغییرات قابل توجهی به وجود آمده است.

یکی از تغییرات قابل توجه در لیست تیم ملی، خط خوردن احسان حاج‌صفی بازیکن همیشه قابل تکیه تیم ملی است که در این اردو حضور ندارد. 

اکنون در پست دفاع چپ ۴ نفر با نظر امیر قلعه نویی دعوت شده‌اند؛ میلاد محمدی، حسین گودرزی، امید نورافکن و ابوالفضل جلالی که به نظر می‌رسد نورافکن برای بازی در پست هافبک میانی در لیست است. در این جمع  گودرزی که پس از سقوط نفت مسجد سلیمان به لیگ یک و اتمام قراردادش راهی شمس آذر قزوین شد تا همچنان در لیگ برتر توپ بزند، عملکرد درخشانی در جمع شاگردان سعید دقیقی داشت و در عملکرد فوق العاده یشمی پوشان مقابل مدعیان نقش بسزایی داشت. همین درخشش باعث شد تا او مورد توجه صدرنشین لیگ برتر یعنی استقلال قرار بگیرد، اما در ۳ - ۴ جلسه‌ای که میان مدیران استقلال و شمس آذر برای انتقال این مدافع چپ جوان برگزار شد، توافقی صورت نگرفت تا گودرزی نیم فصل دوم هم پیراهن شمس آذر را بر تن کند. 

در  این پست ابوالفضل جلالی با نمایش خوبش در این فصل و بازیهای رو به جلو شانس اول پوشیدن پیراهن تیم ملی است.البته شاید هم فعلا مهره فیکس تیم ملی میلاد محمدی باشد که جلوتر از احسان حاج‌صفی به تیم ملی دعوت شده است. 

قطعا نتیجه جدال حسین گودرزی۲۲ ساله و ابوالفضل جلالی ۲۵ ساله در اردوی نوروز ۱۴۰۳ مشخص نمی‌شود و هواداران فوتبال ایران قرار است باز هم نام این دو نفر را در لیست تیم ملی ببینند و شاهد رقابت دو مدافع چپ آماده باشند. البته در این پست میلاد زکی پور را هم داریم که همواره در سطح قابل قبولی نمایش داده و در حد خود می‌دید که حتی در این اردو حضور داشته باشد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار