| کد مطلب: ۱۰۹۷۳۸۹
لینک کوتاه کپی شد

جدیدترین صحبتهای کاپیتان بعد از جام ملتها!

علیرضا جهانبخش کاپیتان دوم تیم ملی گفت: از ابتدای این رقابت‌ها تنها به یک هدف فکر می‌کردیم و آن هم قطعا قهرمانی بود و اولویت ما خوشحالی مردم کشورمان بود.

جدیدترین صحبتهای کاپیتان بعد از جام ملتها!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، علیرضا جهانبخش هافبک تیم ملی فوتبال در گفت‌وگوی تلویزیونی درباره عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: همه بازیکنان در بازی با قطر تمام تلاششان را به کار گرفتند و از قبل بازی می‌دانستیم که چه بازی مهمی و سختی را در پیش رو داریم. در دقایق پایانی دیدار با قطر تمام تمرکزمان روی این بود که بتوانیم از لایه‌های دفاعی این تیم عبور کنیم.

ستاره ایرانی فاینورد در رابطه با ضربه دقایق پایانی که به تیرک دروازه قطر برخورد کرد گفت: وقتی سردار توپ را به من پاس داد، من تمام تمرکزم روی این بود که از بین پاهای مدافع قطر توپ را به گل تبدیل کنم. معمولا کمتر در فوتبال این اتفاق رخ می‌دهد که توپ به داخل تیرک برخورد کنم و به بیرون برود اما متاسفانه این اتفاق رخ داد و حسرت آن به دل بازیکنان و مردم کشورمان ماند.

جهانبخش ادامه داد: ما از اول این رقابت‌ها تنها به یک هدف فکر می‌کردیم و آن هم قطعا قهرمانی در این رقابت‌ها بود و اولویت ما خوشحالی مردم کشورمان بود. بازی قطر خیلی عجیب بود و من فکر می‌کنم گل زودهنگامی که به ثمر رساندیم در روند بازی تاثیرگذار بود و متاسفانه ۲ گل روی غافلگیری دریافت کردیم که کار را برای ما سخت کرد. بدشانس بودیم و قطر تنها یک موقعیت گل داشت و توانست ۳ گل را به ثمر برساند.

 

 

 

منبع : خبر ورزشی

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار