| کد مطلب: ۱۰۹۴۷۰۱
لینک کوتاه کپی شد

خط و مشی قالیباف برای شوراها

قالیباف گفت: در شوراها و شهرداری نباید مسائل سیاسی را بال و پر داد. شوراها یک نهاد اجتماعی خدماتی هستند تا یک نهاد سیاسی؛ پس از کار سیاسی در شوراها پرهیز شود.

 خط و مشی قالیباف برای شوراها

به گزارش ارمان ملی انلاین: محمد باقر قالیباف تاکید کرد: از کار سیاسی در شوراها پرهیز شود. بزرگ‌ترین کار سیاسی برای شورای شهر و شهرداری‌ها خدمت خوب به مردم است.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (پنجشنبه) در اجلاسیه شوراهای عالی استان‌ها گفت: رابطهٔ بین شوراهای شهر و روستا با نمایندگان مجلس باید خیلی نزدیک باشد و با یکدیگر کار کنند.

وی افزود: متأسفانه به‌خاطر موضوعات محلی و سیاسی قبل از اینکه خودمان را همکار هم بدانیم، خود را رقیب یکدیگر می‌بینیم و این اشکال بزرگی است. اگر رقابتی هم هست، باید در عرصه‌ای باشد که منفعت آن را مردم ببینند، نه آنکه آتشی به پا کنیم و دودش به چشم مردم برود.

قالیباف همچنین گفت: در شوراها و شهرداری نباید مسائل سیاسی را بال و پر داد. شوراها یک نهاد اجتماعی خدماتی هستند تا یک نهاد سیاسی؛ پس از کار سیاسی در شوراها پرهیز شود. بزرگ‌ترین کار سیاسی برای شورای شهر و شهرداری‌ها خدمت خوب به مردم است که هم  اجر دنیوی دارد، هم اجر اخروی.

رئیس مجلس تاکید کرد: اگر موفقیت می‌خواهیم، باید به مردم تکیه کنیم.مردم ما عاقل و اهل تحلیل‌اند. اگر بخواهیم با سیاست‌بازی کارها را پیش ببریم، هم خودمان زمین‌گیر می‌شویم و هم مردم را به زحمت می‌اندازیم.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار