| کد مطلب: ۱۰۸۸۷۵۶
لینک کوتاه کپی شد

بیانیه رسمی پرسپولیبس در مورد جانشین یحیی گل محمدی

باشگاه پرسپولیس در بیانیه رسمی اعلام کرد که مذاکرات برای انتخاب جانشین یحیی از فردا آغاز خواهد شد.

بیانیه رسمی پرسپولیبس در مورد جانشین یحیی گل محمدی

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ورزش 3؛ در حالی که شایعات زیادی پیرامون آینده نیمکت پرسپولیس وجود دارد، امروز اعضای هیئت‌مدیره دور هم جمع شدند و در مورد آینده نیمکت این تیم تصمیم‌گیری کردند.

بر این اساس و در حالی که شایعات زیادی پیرامون جانشین یحیی وجود دارد، هیئت‌مدیره پرسپولیس اعلام کرد که همچنان منتظر سرمربی سرخپوشان خواهد ماند و تا فردا در این مورد صبر می‌کند.

با این حال قرمزها همچنین تصمیم گرفتند که سرمربی بعدی از میان گزینه‌های خارجی و کارنامه‌دار انتخاب شود که به نظر می‌رسد گزینه نخست برانکو ایوانکوویچ خواهد بود.

مصوبات هیئت‌مدیره را بخوانید:

* هیئت مدیره باشگاه امروز (شنبه) با حضور همه اعضا و مدیرعامل برای تعیین وضعیت سرمربیگری تیم، تشکیل جلسه داد.

* این نشست قرار بود فردا تشکیل شود ولی برای این که زمان از دست نرود به امروز منتقل شد.

* در این جلسه رضا درویش گزارشی از آخرین وضعیت و نتیجه صحبت‌های خود با یحیی گل‌محمدی را به اعضا ارائه کرد.

* در نهایت هیئت مدیره بعد از بررسی جمیع شرایط با توجه به اشراف یحیی گل‌محمدی بر مسائل فنی تیم و شرایط لیگ، بر تمایل خود برای ادامه * فعالیت یحیی گل‌محمدی تاکید کرد ولی با توجه به اصرار ایشان بر جدایی، تعیین تکلیف نهایی را به جلسه فردا بین مدیرعامل، گل‌محمدی و نماینده حقوقی وی موکول کرد.

* هیئت مدیره همچنین مصوب کرد با جدایی سرمربی کنونی تیم، جانشین وی از میان گزینه‌های خارجی که دارای کارنامه قابل قبول باشد انتخاب شود.

* به این ترتیب کاندیدا شدن هر گزینه داخلی منتفی شد.

* هیئت مدیره اعلام کرد؛ ضمن احترام به مربیان داخلی و اذعان به شایستگی‌هایی که نزد ایشان وجود دارد، در مقطع کنونی با توجه به مجموعه مسائلی که باید در نظر گرفته شود و همچنین استفاده از مجموعه نظرات موافق و مخالف کارشناسان، حضور یک مربی خارجی دارای کارنامه موفق را برای تیم مناسب می‌داند.

* بر این اساس از سوی باشگاه نیز مورد تاکید است که با هیچ مربی داخلی یا باشگاه‌های متبوع ایشان، مذاکره‌ای درباره سرمربیگری سرخپوشان ایران، صورت نگرفته است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار