| کد مطلب: ۱۱۱۷۱۵۴
لینک کوتاه کپی شد

دکترسیدمحمدمهدی احمدی در دیدار با شهردار کلانشهر تبریز:

نگاه بانک شهر به مدیریت شهری، تخصصی و حمایتی است

مدیرعامل بانک شهر، با بیان اینکه امروز این بانک با تنوع خدمات در حوزه های مختلف بانکی، به عنوان تکیه گاهی مهم در کمک به پیشبرد برنامه های شهرداری ها مطرح است، گفت: نگاه بانک شهر به مدیریت شهری، همواره تخصصی و حمایتی بوده است.

نگاه بانک شهر به مدیریت شهری، تخصصی و حمایتی است

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی بانک شهر، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی در بازدید از پروژه های شهری کلانشهر تبریز و دیدار با شهردار این کلانشهر؛ به گسترش تعاملات میان شهرداری های کشور و بانک شهر طی ۲ سال گذشته اشاره کرد و گفت: این بانک با انعطاف بالا در خدمات رسانی توانسته در طول مدت فعالیت خود به توسعه شهرها و افزایش خدمت رسانی شهرداری ها به شهروندان کمک شایانی کند.

دکتر احمدی تصریح کرد: در تلاش هستیم با شناسایی و احصاء نیازها و ارائه ابزارهای نوین مالی، بتوانیم میان بانک شهر و شهرداری های کلانشهرها تعاملات و ارتباطات پایدارتری را ترسیم کنیم. قطعا بانک شهر با ابزارهای نوین تأمین مالی در توسعه زیرساخت های شهری قدم های محکم تری برخواهد داشت.

یعقوب هوشیار شهردار کلانشهر تبریز نیز در این دیدار با اشاره به پیشرفت ها و خدمات متمایز بانک شهر، گفت: این بانک در تمامی حوزه های بانکی ظرفیت های بالایی دارد و در همین راستا تلاش می کنیم از آنها در جهت پیشبرد اهداف مدیریت شهری تبریز استفاده کنیم.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار