| کد مطلب: ۱۱۱۶۲۴۲
لینک کوتاه کپی شد

شهردار منطقه۱۲ تاکید کرد:

اقدامات نوسازی می بایست متناسب با حوزه تاثیر گذاری اجرایی شود

شهردار منطقه۱۲ در جلسه پیگیری اقدامات نوسازی محدوده بازار بر اجرای پروژه های نوسازی متناسب با میزان اثر گذاری تاکید کرد.

اقدامات نوسازی می بایست متناسب با حوزه تاثیر گذاری اجرایی شود

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط‌عمومی شهرداری منطقه۱۲، جلسه پیگیری اقدامات انجام شده در  حوزه نوسازی بازار تهران با حضور وحیدرضا انارکی محمدی شهردار  منطقه۱۲،  الله وردی شهردار  ناحیه ۳، رحیمی مدیر  حوزه راهبری سازمان نوسازی شهر تهران،  شمشیری مدیر  دفتر توسعه محلی بازار و سنگلج در دفتر شهردار ناحیه برگزار شد.

انارکی محمدی در ادامه با اشاره به  ابعاد چندوجهی بازار و ضرورت تعریف و تدوین  اقدامات تاثیر گذار در بازار از همکاری  شهرداری منطقه ۱۲ با  سازمان نوسازی در  پروژه های عمرانی و کفسازی در راسته های بازار تاریخی تهران به ویژه امین السلطان خبر داد.

وی همچنین  گفت : با توجه به مصوبه مرمت و احیای بناهای ارزشمند مقرر شده تا بناهایی که حائز شرایط هستند در مسیر اخذ مجوز قرار گیرند.

شهرداری منطقه ۱۲ با تاکید بر تکمیل پروژه های نوسازی گذشته بر تعریف پروژه های جدید تاکید کرد و افزود: بهسازی راسته های تاریخی بازار که با مشارکت کسبه در دست انجام است، از اقدامات خوب صورت گرفته در بازار تهران است که لازم است با سرعت بیشتری پیش رود تا عملیات هویت بخشی به بازار تاریخی تهران محقق شود.

در این جلسه  مدیر  حوزه راهبری سازمان نوسازی شهر تهران در خصوص رویکرد سازمان نوسازی به منطقه ۱۲ توضیحاتی ارائه داد و  سپس مدیر  دفتر توسعه محلی بازار و سنگلج نیز  به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در بازار تهران پرداخت.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار