| کد مطلب: ۱۰۹۵۵۸۲
لینک کوتاه کپی شد

پرداخت بیش از ۲۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک سپه

بانک سپه در۱۰‌ ماه نخست سال جاری مبلغ ۲۲۰ هزار و ۹۵۲ میلیارد و ۶۸۵ میلیون ریال تسهیلات خرد به ۱۵۵ هزار و ۳۶۷ فقره پرونده در حوزه‌های قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، اشتغالزایی، نیروهای مسلح، کمک ودیعه مسکن مستأجران، حوادث قهری و … اختصاص داده است.

پرداخت بیش از ۲۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک سپه

آرمان ملی آنلاین - به گزارش بانک سپه، در راستای اجرای تکالیف ابلاغی بانک مرکزی، بانک سپه به ۴۹ هزار و ۴۳۸ پرونده میزان ۱۰۲ هزار و۴۹۰ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و به ۴۰ هزار و۲۷۰ پرونده، مبلغ ۲۵ هزار و ۴۴۷ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری با کارمزد ۴ درصد طی ۱۰ ماه نخست سال جاری پرداخت کرده است.

این بانک همچنین در حوزه تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزائی به معرفی‌شدگان سازمان‌های کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی، بنیاد برکت، زندانیان و استانداری‌ها در قالب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال‌های ۱۴۰۰و۱۴۰۱ و تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ در مدت مذکور ۴۲ هزار و 881 میلیارد و 831 میلیون ریال برای ۳۳ هزار و 322 فقره پرونده اختصاص داده است.

بانک سپه مبلغ ۵ هزار و 266 میلیارد و 212 میلیون ریال در حوزه تسهیلات ساخت یا خرید مسکن کارکنان و بازنشستگان، ودیعه مسکن، ازدواج، جهیزیه و وام ضروری کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح طی ۱۰ ماه نخست سال جاری اختصاص داده است.

این بانک در حوزه تسهیلات ودیعه مسکن مستاجرین، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و نیز ساخت و خرید مسکن آزادگان، جانبازان و خانواده شهداء مبلغ ۳۷ هزار و 274 میلیارد و 666 میلیون ریال به ۲۳ هزار و 822 فقره پرونده طی ۱۰ ماه نخست سال جاری اختصاص داده است.

بانک سپه در راستای ارائه طرح‌های تسهیلات حمایتی خود از جمله ودیعه مسکن  به معرفی‌شدگان از سوی کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی و نیز تسهیلات ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی ۵ کیلو واتی مبلغ ۴ هزار و 532 میلیارد و 31 میلیون ریال به ۷ هزار و 532 فقره پرونده در مدت مذکور پرداخت کرده است.

این بانک همچنین مبلغ ۷۷۲ میلیارد و 70 میلیون ریال در قالب ۷۰۵ فقره پرونده تسهیلاتی به حوادث قهری و نیز ۲ هزار و 288 میلیارد و 769 میلیون ریال در قالب ۲۳۴ فقره پرونده به سایر تسهیلات پرداختی طی ۱۰ ماه نخست سال جاری پرداخت کرده است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار