| کد مطلب: ۱۰۶۶۱۱۷
لینک کوتاه کپی شد

درخشش مبین انرژی خلیج فارس در هفتمین دوره ارزیابی مدیریت دارایی‌های فیزیکی کشور

شرکت مبین انرژی خلیج فارس، در هفتمین دوره ارزیابی مدیریت دارایی‌های فیزیکی، با کسب امتیاز ممتاز پنج ستاره و تندیس برنزین، موفقیت چشمگیری را از آن خود کرد.

درخشش مبین انرژی خلیج فارس در هفتمین دوره ارزیابی مدیریت دارایی‌های فیزیکی کشور

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط‌عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، این دوره از ارزیابی ها با مجوز سازمان ملی بهره‌وری ایران و توسط یک سازمان مستقل و معتبر در زمینه مدیریت دارایی‌های فیزیکی برگزار شد و شرکت مبین انرژی با ارائه عملکرد برتر خود، به عنوان یکی از برترین شرکت‌ها در این حوزه شناخته شد.

استراتژی‌های منحصر به فرد و کارآمدی که این شرکت در این حوزه اجرا کرده بود، باعث گردید تا بتواند نمونه‌ای موفق از مدیریت دارایی‌های فیزیکی را به ارمغان آورد.

 همچنین استفاده بهینه از فناوری‌های پیشرفته در رصد و کنترل دارایی‌ها، بهبود فرآیندهای تعمیر و نگهداری، پیشگیری از خسارت‌ها و بهبود بهره‌وری سازمانی از جمله مزایایی بودند که شرکت مبین با اجرای موفق استراتژی‌های خود در این زمینه به دست آورد.

علاوه بر این، شرکت مبین انرژی توانسته است نقاط ضعف موجود در مدیریت دارایی‌های فیزیکی را شناسایی و با ارائه راهکارهای کارآمد، بهبود قابل توجهی در این حوزه ایجاد کند. این نقاط قوت و ضعف شناسایی شده در نتیجه ارزیابی، به شرکت مبین امکان می‌دهد تا بهبودهای لازم را در سیستم مدیریت دارایی‌های فیزیکی خود اعمال کند و عملکرد خود را بهبود بخشد.

لازم بذکر است که لوح تقدیر و تندیس این دوره از ارزیابی‌ها در مراسمی با حضور مقامات و نخبگان کشوری به نماینده شرکت مبین انرژی خلیج فارس اهدا شد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار