| کد مطلب: ۱۰۶۵۸۰۲
لینک کوتاه کپی شد

تامین مالی 1500میلیارد ریالی «تمدن» برای داروسازی سبحان آنکولوژی

با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت داروسازی سبحان آنکولوژی (سهامی عام) به مبلغ 1500 میلیارد ریالی از طریق فرابورس ایران از امروز دوشنبه مورخ 1402/05/30به مدت سه روز کاری در نماد"دسانکو06" عرضه شد.

تامین مالی 1500میلیارد ریالی «تمدن» برای داروسازی سبحان آنکولوژی

آرمان ملی آنلاین - به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، صکوک مرابحه شرکت داروسازی سبحان آنکولوژی (سهامی عام) به ارزش 1500 میلیارد ریال با عمر4 ساله ونرخ 18 درصد از طریق شرکت کارگزاری تامین سرمایه تمدن  به عنوان عامل فروش و با استفاده از خدمات شرکت تامین سرمایه تمدن به عنوان متعهد پذیره‌نویس و بازارگردان منتشر شد.ضامن پرداخت مبلغ اصل و اقساط این اوراق توثیق پرتفویی از سهام شرکت های البرز دارو و سبحان دارو می باشد .

عرضه این اوراق امروزدوشنبه 30مردادماه 1402به مدت 3روز کاری از طریق فرابورس ایران صورت خواهد گرفت، صکوک مرابحه 1500 میلیارد ریال شرکت داروسازی سبحان آنکولوژی که تولید کننده داروهای ضد سرطانی است  با نرخ 23 درصد و با توثیق اوراق بهادار به عنوان ضمانت است. ناشر این اوراق شرکت واسط مالی اسفند پنجم بوده و بازارگردانی و تعهد پذیره‌نویسی آن بر عهده شرکت تامین سرمایه تمدن می‌باشد.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار