| کد مطلب: ۱۰۶۴۸۰۷
لینک کوتاه کپی شد

لیائی در آیین معارفه سرپرست پست استان یزد مطرح کرد؛

افزایش سهم پست در حوزه اقتصاد دیجیتال با توسعه تجارت الکترونیک

لیائی در آیین معارفه سرپرست جدید پست استان یزد، توسعه تجارت الکترونیک را از ارکان افزایش سهم پست در حوزه اقتصاد دیجیتال خواند.

افزایش سهم پست در حوزه اقتصاد دیجیتال با توسعه تجارت الکترونیک

آرمان ملی آنلاین - به گزارش دفتر ارتباطات و اموربین الملل شرکت ملی پست، آیین معارفه سرپرست پست استان یزد  با حضورمحمود لیائی معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست، محمدحسین پارسائیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد و محمد پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان درسالن اجتماعات پست استان برگزار شد.

مدیر عامل شرکت ملی پست در این مراسم با اشاره‌ موقعیت جغرافیایی و ظرفیت های اقتصادی استان یزد بیان کرد: با بهره گیری از ظرفیت های موجود در سطح این استان در راستای  پیشبرد اهداف شبکه پستی گام های موثری برداشت.

معاون وزیر ارتباطات تعامل و ارتباط موثر با مدیران سایر دستگاه ها را در راستای ارتقای سطح خدمات پستی به شهروندان ضروری خواند.

لیائی با اشاره به توسعه فناوری های نوین در صنعت پست و بهره گیری کشورهای توسعه یافته از این فناوری ها، تصریح کرد: توسعه تجارت الکترونیک در شبکه پستی یکی از ارکان افزایش سهم پست در حوزه اقتصاد دیجیتال است.

در ادامه پارسائیان معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار به نقش موثر شرکت ملی پست در ارائه خدمات به شهروندان اشاره کرد و گفت: کارکنان شبکه پستی نقش مهمی در جلب رضایت مردم و ارائه خدمات مطلوب نسبت به دستگاه های اجرایی دارند که از آن جمله می توان به  تلاش بی وقفه و ایثارگری همکاران شبکه پستی در زمان شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و همگی قدردان زحمات این عزیزان هستیم.

وی با اشاره به رتبه ممتاز پست استان در  حوزه فناوری خواستار توسعه تجارت الکترونیک و رونق کسب و کار ها در با همکاری شرکتهای دانش بنیان شد.

در پایان حمیدرضا آقاجانی به عنوان سرپرست اداره کل پست استان یزد معارفه و از زحمات علی محمد رحمانی پور؛ مدیرکل پیشین استان در مدت زمان تصدی خود در اداره کل پست این استان تقدیر شد.

در متن حکم صادره از سوی مدیرعامل شرکت ملی پست آمده است:

نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان، جنابعالی را به عنوان سرپرست اداره کل پست استان یزد منصوب می نمایم

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی با جدیت و تلاش وافر خدمت گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف شرکت ملی پست موفق باشید.

توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار