| کد مطلب: ۱۱۲۲۵۲۹
لینک کوتاه کپی شد

اسامی 3 گزینه جانشین اوسمار؛بویشا یووویچ هم هست!

ظاهرا باشگاه پرسپولیس به دنبال این است اگر اوسمار پاسخ مثبت ارائه نکرد سراغ سرمربی سابق تیم ملی برود.

اسامی 3 گزینه جانشین اوسمار؛بویشا یووویچ هم هست!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، اوسمار ویرا در نیم‌فصل لیگ بیست‌وسوم سکان هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت. کمتر کسی تصور می‌کرد سرخ‌پوشان پایتخت با اوسمار ویرا بتوانند به عنوان قهرمانی لیگ برتر برسند اما در هفته‌های پایانی ورق برگشت و باتوجه به تساوی بدموقع استقلال برابر نساجی، این پرسپولیس بود که موفق شد صدر جدول را تصاحب کند و در پایان جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

مدیران پرسپولیس بارها در طول فصل اعلام کردند مذاکره برای تمدید قرارداد اوسمار ویرا به پایان فصل موکول می‌شود و همین اتفاق هم افتاد اما حالا سرمربی برزیلی در ایران حضور ندارد و ظاهرا با یک باشگاه تایلندی به توافق اولیه رسیده است.

پرسپولیس‌ها باوجود اینکه منتظر پاسخ نهایی اوسمار هستند، همین حالا مذاکرات خود را با چند گزینه آغاز کرده‌اند و احتمال دارد یکی از این گزینه‌ها  روی نیمکت سرخ‌ها بنشیند.

سه گزینه احتمالی

مذاکرات پرسپولیس با دراگان اسکوچیچ آغاز شده است و البته هنوز مراحل ابتدایی خود را سپری می‌کند. توافق قطعی حاصل نشده اما مدیران پرسپولیس تعلل نکرده‌اند و دراگان اسکوچیچ گزینه اول آن‌ها است. اسکوچیچ اما بعید است برخی اتفاقات را فراموش کرده باشد، سرمربی کروات در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از سمت خود برکنار شد تا کارلوس کی‌روش سکان هدایت یوزها را برعهده بگیرد. اتفاقی که اسکوچیچ را به شدت ناراحت کرد و بعدا در مصاحبه‌های خود تاکید کرد این موضوعات را فراموش نمی‌کند.

در این بین استقلالی‌ها هم مذاکراتی با اسکوچیچ داشته اما مذاکرات او با پرسپولیس جدی‌تر است. پتر‌ شگرت آلمانی هم دیگر گزینه سرخ‌ها برای هدایت این تیم است، سرمربی که هدایت تاجیکستان را در جام ملت‌های آسیا برعهده داشت و شگفتی‌ساز شد. آخرین گزینه هم سرمربی سابق محمدحسین کنعانی‌زادگان در الاهلی قطر است؛ نبویشا یووویچ. این سرمربی مونته‌نگرویی هم دیگر گزینه مدیران پرسپولیس است و باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در انتظار نیمکت پرسپولیس برای فصل آینده است.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار