| کد مطلب: ۱۱۲۱۹۸۱
لینک کوتاه کپی شد

تکلیف سروش رفیعی با پرسپولیس مشخص شد

سروش رفیعی، هافبک باتجربه تیم پرسپولیس در لیست مورد نظر اوسمار ویراست و قراردادش برای فصل آینده تمدید خواهد شد.

تکلیف سروش رفیعی با پرسپولیس مشخص شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، لیگ بیست و سوم در حالی با قهرمانی تیم پرسپولیس به اتمام رسید که برخی منابع خبری مدعی شدند سروش رفیعی هافبک ۳۴ ساله این تیم در لیست مازاد قرمزها قرار دارد. این درحالی است که شماره ۷ پرسپولیس در کنار علیرضا بیرانوند یکی از حامیان اصلی اوسمار ویرا بود.

چند روز پس از جدایی یحیی گل محمدی، بالاخره باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی از انتخاب اوسمار ویرا به عنوان سرمربی جدید سرخ‌پوشان خبر داد. این اتفاق با واکنش منفی تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس همراه بوده است. سروش رفیعی هافبک شماره هفت سرخ‌پوشان با انتشار پستی در اینستاگرام از تصمیم باشگاه حمایت کرد.

جالب آن که سروش رفیعی کامنت‌های پست خود را باز گذاشته و بیشتر کامنت‌ها همراه با نارضایتی هواداران پرسپولیس از این انتخاب بود. رفیعی زیر پست خود پرسپولیس، علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی و یاسین سلمانی را منشن کرده و هشتگ مهدی ترابی را گذاشت.

با این وجود سروش رفیعی دست از حمایت از سرمربی برزیلی تیمش برنداشت.

در چنین شرایطی بدیهی است اوسمار ویرا پس از کسب عنوان قهرمانی، آن روزهای خود و سروش رفیعی را فراموش نکند و برهمین اساس خواهان تمدید قرارداد هافبک تکنیکی اما پا به سن گذاشته خود شده است.

 

منبع : خبر ورزشی

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار