| کد مطلب: ۱۱۱۷۹۶۵
لینک کوتاه کپی شد

شوک آخر شبی؛ ستاره خارجی پرسپولیس جدا می شود!

مدافع راست تیم ملی جوانان این شانس را دارد تا در پرسپولیس جانشین وحدت هنانوف شود.

شوک آخر شبی؛ ستاره خارجی پرسپولیس جدا می شود!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، پرسپولیس برای پست مدافع راست دانیال اسماعیلی‌فر و وحدت هنانوف را در اختیار دارد. دانیال بازیکن فیکس پرسپولیس به حساب می‌آید و مدافع تاجیکستانی قرمزها کمتذ مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به شرایط هنانوف احتمالا او در پایان فصل پرسپولیس را ترک خواهد کرد و پرسپولیس از حالا باید به فکر جذب یک مدافع راست باشد. هنانوف احتمالا اولین جدا شده پرسپولیس خواهد بود و بعد از ۳ سال بازی برای این تیم راهی تیم دیگری خواهد شد.خود دانیال هم در پایان این فصل بازیکن آزاد خواهد شد و فعلا خبری از تمدید قرارداد با او نیست.

هرچند احتمال ماندن اسماعیلی‌فر زیاد است، با این حال پرسپولیس در تابستان به سراغ یک مدافع راست خواهد رفت. نیما اندرز مدافع راست تیم ملی جوانان که سال گذشته در تیم ملی نوجوانان و در بازی‌های جام جهانی درخشید، یکی از گزینه‌های مدنظر پرسپولیس است. این بازیکن در نقل‌وانتقالات زمستانی هم مورد توجه پرسپولیس قرار داشت ولی پرسپولیسی نشد.

اندرز که حالا عضوی از تیم ملی جوانان شده، چند روز قبل و در جریان بازی دوستانه مقابل پرسپولیس که با برتری ۵ بر یک قرمزها به پایان رسید، موفق شد تک گل تیم ملی جوانان را از روی یک ضربه ایستگاهی زیبا به ثمر برساند. عملکرد خوب اندرز در این بازی چشم اوسمار را گرفت و حالا شایعاتی در خصوص پرسپولیسی شدن او در تابستان به گوش می‌رسد. این بازیکن در حال حاضر بدون تیم است و مشکلی برای پرسپولیسی شدن ندارد. از طرفی گفته می‌شود او تمایل دارد لژیونر شود، اما احتمال سرخ‌پوش شدنش هم می‌رود.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار