| کد مطلب: ۱۱۱۷۶۸۹
لینک کوتاه کپی شد

خرید زمستانی استقلال در لیست مازاد؟ /درخواست نکونام بعد از بازی برابر تراکتور

تعویض تاکتیکی سبب شد تا خبری در یکی از رسانه ها منتشر شود مبنی بر اینکه نکونام بابت عملکرد شب گذشته فخرالدینی قصد دارد تا نام این بازیکن را در پایان فصل، وارد لیست مازاد خود کند .

خرید زمستانی استقلال در لیست مازاد؟ /درخواست نکونام بعد از بازی برابر تراکتور

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از همشهری آنلاین ؛ در شب محرومیت صالح حردانی، کادرفنی استقلال برای پر کردن جای خالی این بازیکن، تصمیم گرفت تا از حضور میلاد فخرالدینی در سمت راست استفاده کند که این بازیکن با آغاز نیمه دوم، جای خود را به سامان تورانیان داد.

همین تعویض تاکتیکی سبب شد تا خبری در یکی از رسانه ها منتشر شود مبنی بر اینکه نکونام بابت عملکرد شب گذشته فخرالدینی قصد دارد تا نام این بازیکن را در پایان فصل، وارد لیست مازاد خود کند و از عملکرد خرید زمستانی اش رضایتی ندارد.

اما پیگیری ها نشان می دهد که این موضوع صحت نداشته و حتی جواد نکونام نیز شب گذشته در رختکن هم از تمامی بازیکنانش تشکر کرد و در نشست خبری گفت بخاطر غیرت و مردانگی که این نفرات به خرج داده اند، خواستار تمدید قرارداد آنهاست.

ضمن اینکه نکونام تاکنون هیچ لیست مازادی به مدیران باشگاه تحویل نداده و شایعه نارضایتی سرمربی استقلال از فخرالدینی صحت ندارد. بازیکنی که در دیدار دو هفته پیش برابر ذوب آهن، زمینه ساز گل پیروزی تیمش بود و امیدوار است این درخشش را در بازی های بعدی تکرار کند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار