| کد مطلب: ۱۱۱۷۴۰۲
لینک کوتاه کپی شد

پایان جنجال‌ها؛ نکونام با لباس سفید در آزادی/ عکس

جواد نکونام،‌ سرمربی استقلال برای دیدار برابر فولاد، وارد ورزشگاه آزادی شد.

پایان جنجال‌ها؛ نکونام با لباس سفید در آزادی/ عکس

به گزارش آرمان ملی آنلاین؛ استقلال در دیداری از هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر، امروز و از ساعت 19:30 به مصاف فولاد می رود. دو تیم در شرایطی با هم روبرو خواهند شد که از شب گذشته جنجال های زیادی پیرامون رنگ لباس دو تیم به وجود آمده بود.

به نقل از ورزش سه فولادی ها مصرانه خواستار برگزاری این بازی با لباس های سومشان بودند تا بتوانند با پیراهن مشکی رنگ وارد زمین مسابقه شوند. در سمت مقابل اما استقلالی ها نیز مدعی بودند که رنگ لباس گلر این تیم مشکی است و تیم میهمان باید از لباس های اول یا دوم خود استفاده کند.

hsqpiw4w

این اتفاق در شرایطی رخ داده بود که جواد نکونام سرمربی استقلال که در بیشتر بازی های تیمش با لباس مشکی حاضر می شود، در صورت استفاده فولاد از کیت سوم خود، می بایست با پیراهنی با رنگی بجز مشکی در کنار زمین حاضر شود.

موضوعی که به شکل عجیب و غیرقابل باوری به سوژه جنجالی رسانه ها تبدیل شده بود و حرف و حدیث های مختلفی نیز در این زمینه شکل گرفته بود تا اینکه سرمربی آبی ها به این قائله پایان داد.

کاروان استقلال برای بازی امروز به استادیوم آزادی رسید و جواد نکونام نیز با پوشیدن پیراهن سفید جلوتر از سایرین راهی رختکن شد تا به بحث و جدل های مطرح شده درخصوص اینکه کدام تیم از پیراهن مشکی استفاده کند، پایان دهد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار