| کد مطلب: ۱۱۱۷۱۹۰
لینک کوتاه کپی شد

سرمربی فصل آینده تراکتور مشخص شد

علیرضا میرشفیعیان ، کاپیتان سابق تراکتور گفت: قطعاً این را بدانید که حمید مطهری سرمربی تراکتور است و باشگاه با توجه به سیاست‌های خاص خودش این موضوع را اعلام نمی‌کند.

سرمربی فصل آینده تراکتور مشخص شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، علیرضا میرشفیعیان در گفت‌وگو با ایسنا در ارزیابی فنی از عملکرد تراکتور مقابل گل گهر در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال که با پیروزی ۲ بر صفر تراکتور به پایان رسید، اظهار کرد: کیفیت این بازی نسبت به بازی‌های قبلی بهتر بود. بلاخره پنالتی هم جزوی از فوتبال است که رقم خورد و بالاخره موفق شد ۳ امتیاز را کسب کند. این‌ها امتیازات حساسی هستند و با توجه به تساوی سپاهان و باخت ملوان، شرایط برای کسب سهمیه آسیایی توسط تراکتور راحت‌تر شد.

او ادامه داد: امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. البته راجع به کیفیت بازی نمی‌توان گفت که تراکتور کیفیت مدنظر ما را ارائه می‌کند اما با این شرایط کسب امتیازات بازی‌ها مهم است. فوتبال هم باید زیبا باشد و هم امتیاز داشته باشد. حالا خدا را شکر که ما برعکس آن روزها که کیفیت بازی‌مان خوب نبود و امتیاز هم نمی‌گرفتیم؛ حداقل امروز امتیاز کسب می‌کنیم.

پیشکسوت تراکتور درباره نقش حمید مطهری در این تیم و اینکه معلوم نیست او سرمربی تراکتور شده یا مسئول فنی گفت: قطعاً این را بدانید که مطهری سرمربی تراکتور است و باشگاه با توجه به سیاست‌های خاص خودش این موضوع را اعلام نمی‌کند. معمولاً در هفته‌های پایانی هیچ مربی برای ۶-۵ بازی قرارداد نمی‌بندد، مگر اینکه اول راهش باشد. مربیان بزرگ مثل یحیی گل‌محمدی قطعا برای ۶-۵ بازی نمی‌آیند و اگر بیایند با قرارداد ۱ سال یا ۲ سال نیم می‌آیند.

او ادامه داد: باید قبول کنیم که مطهری سرمربی تراکتور است. اما فکر نکنم حتی ایشان برای ۶-۵ بازی آمده باشد، چون در تیم‌های بزرگی حضور داشته است. ۳ برد و یک مساوی در چهار بازی با مطهری کسب شده. کیفیت بازی بهتر شده الخصوص در بازی آخر ولی به چیزی که مدنظر ماست نرسیده است‌.

میرشفیعیان افزود: البته باید به او فرصت داد چون بازیکنان او در تیم نبودند و با شرایط، جو شهر و ورزشگاه و خیلی شرایط دیگر آشنا نیست و باید عادت کند. من آرزو دارم مربیان جوان به راس کار بیایند و ایشان هم نیروی جوان است و امیدوارم نتایجش مثمرثمر باشد. نمی‌خواهم حمایتی بکنم که مردم چیزی فکر کنند، اما ان‌شاءالله خود مطهری سرمربی تراکتور شود. گواردیولا هم از اول گواردیولا نبود، بقیه مربی‌ها هم همین طور. مطهری می‌تواند با ادامه این روند خودش به عنوان سرمربی باشد و امیدوارم شرایط بازی هم به آن سطح که مردم آذربایجان و تبریز و ما در نظر داریم برسد.

کاپیتان سابق تراکتور گفت: حالا ما می‌خواهیم جان توشاک بیاورم و هزینه الکی کنیم برای آوردن یک مربی خارجی که شناختی ندارد. ۱۰ هفته فرصت بدهیم و بعدا هم پنجره‌هایمان بسته شود. چرا از مربیان جوان خودمان استفاده نکنیم. اگر به آن روزها برگردیم و از دانش خودمان استفاده کنیم، ۴-۳ سال آینده به مربیان بزرگی تبدیل می‌شوند.

او درباره دیدار تراکتور با مس رفسنجان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی حذفی مطرح کرد: جام حذفی، جام شگفتی‌هاست. برای قهرمان شدن و کسب سهمیه بهترین راهکار است و تراکتور می‌تواند با ارائه یک بازی خوب مقابل مس رفسنجان یک مرحله بالاتر برود و خودش را به قهرمانی نزدیک کند. اما نباید این طور باشد که قهرمان جام حذفی شوند و در لیگ پنجم. باید در لیگ هم امتیاز جمع کنند.

بازیکن سابق تراکتور گفت: از طریق جام حذفی می‌توانید سریع به برنامه‌هایتان برسید اما نباید مس را دست و پا شکسته در نظر بگیرند. این تیم بهترین نتایج را در نیم فصل دوم کسب کرده است. نویدکیا هم مربی خیلی خوب و با شخصیتی است که خدا هم به دلش نگاه می‌کند. در زمان بازیگری هم بازیکن خبره و باهوش و خوبی بود و هیچ گاه حرف زشتی از او نشنیدم و مربی خیلی خوبی است.

میرشفیعیان گفت: انشاالله تراکتور سربلند باشد و با یک بازی تماشاگر پسند و همراه با برد خود را به سهمیه و قهرمانی نزدیک کند و سال بعد بتواند نماینده خوبی برای ایران در آسیا باشد.

کاپیتان پیشین تراکتور تصریح کرد: من خیلی دوست دارم که هواداران از تیم حمایت کنند. در جام حذفی با ۵-۴ بازی می‌توان قهرمان شد. هواداران ورزشگاه را خالی نگذارند و حمایت کنند. اگر بخواهیم به گذشته فکر کنیم آینده را هم از دست می‌دهیم‌ و ان‌شاءالله که ورزشگاه پر از تماشاگر شود و مثل همیشه نشان دهیم هواداران قوی و تیم مستحکمی داریم.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار