| کد مطلب: ۱۱۱۶۶۳۰
لینک کوتاه کپی شد

زلزله در باشگاه استقلال؛ تغییرات اساسی در پیش است

استقلال در یک هفته اخیر شاهد تحولات مدیریتی و تدارکاتی قابل توجهی بوده است. پس از برکناری علی خطیر، آتیلا حجازی به عنوان سرپرست جدید این باشگاه انتخاب شد و احمد شهریاری نیز به جمع مدیران ارشد استقلال اضافه شد.

زلزله در باشگاه استقلال؛ تغییرات اساسی در پیش است

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از خبر ورزشی؛ شرایط استقلال طی روزهای اخیر کاملاً متفاوت شده است.

استقلال از چهارشنبه هفته گذشته اتفاقات فراوان مدیریتی را به چشم دیده است. ابتدا علی خطیر با تصمیم هیئت مدیره باشگاه از سمت خود برکنار شد و پس از آن آتیلا حجازی در قالب سرپرست به جمع آبی‌پوشان اضافه گردید. در این میان احمد شهریاری هم از قبل به جمع مدیران ارشد باشگاه استقلال اضافه شده بود تا شرایط در قیاس با گذشته کاملاً متفاوت شود.

نکته جالب توجه اینجاست که شرایط تدارکات و لجستیک استقلال نیز دستخوش تغییر شده و بازیکنان در مجموع از این اتفاقات ابراز رضایت می‌کنند. یکی از تحولاتی که استقلال طی ۷ روز گذشته به چشم دیده تغییر آشپز و تغذیه نفرات است. پس از تحولات مدیریتی، آشپز و رستورانی که برای استقلالی‌ها غذا طبخ می‌کند، عوض شده و اینطور که بازیکنان در روزهای گذشته مدعی بودند کیفیت غذا در قیاس با گذشته متفاوت شده است. البته بازیکنان از این قضیه ابراز رضایت می‌کنند و مدعی‌اند به طور کلی شرایط تدارکاتی بهتری برای آنها طی روزهای اخیر به لحاظ تهیه امکانات ایجاد شده است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار