| کد مطلب: ۱۱۱۵۵۵۰
لینک کوتاه کپی شد

افتضاح عالیشاه در پرسپولیس!

امید عالیشاه بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت بازگشتی تلخ به ترکیب تیمش داشت.

افتضاح عالیشاه در پرسپولیس!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، پرسپولیس بهترین زمان ممکن را برای بازگشت به صدر از دست داد تا اولین بار در این فصل و در جدال خانگی خود برای باز کردن دروازه رقیب با ناکامی مواجه باشد.

بعد از چند هفته غیبت، هواداران پرسپولیس بابت بازگشت امید عالیشاه کاملا خوشحال بودند و این انتظار را داشتند که کاپیتان اول سرخ‌ها در بازگشت دوباره‌اش بتواند زمینه ساز صدرنشینی آنها لقب گیرد.

اما در جریان بازی با سپاهان اتفاقات دیگری رقم خورد. عالیشاه که بارها در این بازی به دنبال سود بردن از تکنیک خود برای باز کردن سد دفاعی سپاهان بود، در دقایق پایانی فریب حرکت بازیکن سپاهان را خورد و در درگیری با دابو، این حیدری بود که او را با کارت قرمز اخراج کرد تا تیمش ۱۰ نفره کار را دنبال کند و خوش‌شانس هم بودند که در ثانیه‌های پایانی دروازه‌شان باز نشد و خطر بزرگ‌تری متوجه آنها نشد.

اتفاقی که اکنون باعث هجمه شدیدی از سوی هواداران پرسپولیس علیه امید عالیشاه شده است. آنها مدعی‌اند این اخراج سرنوشت لیگ را تغییر داده و حضور یا حتی عدم اخراج عالیشاه می‌توانست شانس برتری برابر حریف و بازگشت به صدر را برای آنها فراهم سازد.

با این حال، بخشی از هواداران پرسپولیس نیز با اشاره به روزهای خوب و خاطره‌سازی که کاپیتان باسابقه این تیم برای آنها رقم زده، حمایت گسترده خود را از وی به نمایش گذاشته‌اند. عالیشاه به عنوان یکی از باسابقه‌ترین بازیکنان کنونی پرسپولیس با بیش از یک دهه حضور در جمع سرخ‌پوشان که تنها در مقطعی کوتاه برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی از این تیم جدا شده بود، طی فصول اخیر علی‌رغم پیشنهادات جذابی که داشت، همواره اولویت خود را این تیم قرار داده بود و به همین منظور به کاپیتان اول آنها نیز تبدیل شده است.

گلزن‌ترین بازیکن کنونی در اردوگاه پرسپولیس به استقلال که هنوز هم هواداران این تیم با انتشار کلیپ‌های گلزنی‌هایش در فصل گذشته به استقلال، شرایط کری خوانی علیه رقیب را شکل می‌دهند مطمئنا با احساس مسئولیت بالاتری طی چهار بازی باقی‌مانده کار را در این تیم دنبال خواهد کرد. او فصل گذشته زننده خاطره‌انگیزترین گل تیمش در فینال لقب گرفت و نمی‌خواهد خاطرات شیرینی را که شکل داده اکنون خیلی زود فراموش کند. با پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت، او چهار فینال برای اثبات پیش رو دارد و باید دید بار دیگر قادر خواهد بود به صدر فهرست بازیکنان محبوب کنونی این تیم بازگردد یا خیر. همه چیز طی چهار فینالی که برای او باقی مانده، بستگی خواهد داشت.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار