| کد مطلب: ۱۱۱۳۶۶۱
لینک کوتاه کپی شد

خطیر: استقلال انشاالله برای قهرمانی سوم در آسیا آماده می‌شود

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران در مورد واگذاری باشگاه استقلال گفت: انشاالله با درایت مالک جدید، باشگاه استقلال به سمت قهرمانی سوم در آسیا پیش خواهد رفت.

خطیر: استقلال انشاالله برای قهرمانی سوم در آسیا آماده می‌شود

به گزارش آرمان ملی آنلاین، علی خطیر مدیر عامل باشگاه استقلال تهران در مورد واگذاری این تیم به هلدینگ خلیج فارس گفت: روز ۵ اردیبهشت روز بزرگی برای ورزش کشور بود و فصل جدید را بعد از انقلاب برای باشگاه استقلال و هواداران این تیم رقم زد.

وی ادامه داد: من از شخص رئیس جمهور، معاون اول و وزرای اقتصاد و ورزش کمال تشکر و قدردانی را دارم آنها مشقت‌های فراوان بابت این انتقال را متحمل شده ماند تا توانستند این روز بزرگ را رقم بزنند و همچنین از آقای علی عسگری و مجموعه پتروشیمی و دوستانشان بابت پیشنهاد خرید استقلال تشکر می‌ کنم. چرا که نشان‌های تجاری بزرگ استقلال و خلیج فارس کنار هم قرار گرفتند و امیدوارم بتوانند همکاری خوبی با هم داشته باشند تا استقلال در فصل آینده لیگ قهرمانان برای سومین قهرمانی به میدان برود.

وی در مورد مدیریت در استقلال گفت: حق طبیعی سهامداران جدید است که تغییراتی را در مجموعه به ویژه در هیئت مدیره و بخش مدیریتی داشته باشند، اما هنوز زود در است در مورد آینده حرف وبزنیم امروز باید از این لذت استفاده کنیم و و من چه باشم چه نباشم نمی‌توانید تصور کنید از این واگذاری چقدر خوشحال هستم و مطمئن هستم اثرات این واگذاری بعد‌ها مشخص خواهد شد.

وی در پایان گفت: به نظرم در مورد حق امضاء و ... هیجانات را کنترل کنیم امروز روز لذت بردن و شادی برای این اتفاق بزرگ است و در آینده باید دید برنامه‌های هلدینگ خلیج فارس برای استقلال چه خواهد بود.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار