| کد مطلب: ۱۱۱۲۲۰۲
لینک کوتاه کپی شد

خبر خوش برای هواداران ؛ الماس سیاه استقلال از سال آینده بازی می کند

مصدومت کوین یامگا باعث شد تا استقلال یکی از نقط قوت خود را در طول فصل از دست بدهد اما پزشک استقلال خبر داده که امیدوار است یامگا از فصل آیده در ترکیب استقلال به میدان برود .

خبر خوش برای هواداران ؛ الماس سیاه استقلال از سال آینده بازی می کند

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از فارس؛ کوین یامگا مدافع - هافبک فرانسوی تیم فوتبال استقلال در تعطیلات نیم‌فصل لیگ برتر در برخورد با یکی از بازیکنان این تیم از ناحیه چشم دچار مصدومیتی شدید شد. او که یکی دو بار جراحی کرده است، نمی‌تواند استقلال را تا پایان فصل همراهی کند. یامگا که یکی از بازیکنان باکیفیت استقلال در دو سه فصل اخیر بوده است، این روزها با وجود پانسمان شدن یکی از چشم‌هایش در تمرینات آبی‌پوشان حضور دارد.

محمدعلی زارع پزشک تیم فوتبال استقلال درباره آخرین وضعیت یامگا گفت: یامگا دوران بدنسازی‌اش را پشت سر می‌گذارد و در تمرینات نیز کار با توپش را انجام می‌دهد. او در حال حاضر کارهای درمانی چشمش را دنبال می‌کند و منتظر اظهارنظر نهایی پزشک متخصص او هستیم. یامگا دو سه ماه پیش جراحی کرد و باید شش ماه از آن می‌گذشت تا پزشک متخصص نظر خود را بدهد.

وی در مورد اینکه چقدر امیدوار است یامگا فصل آینده امکان بازی کردن داشته باشد، گفت: خیلی امیدواریم، چرا امید نداشته باشیم؟ منتظر پایان دوران درمان یامگا هستم تا پزشک نظر خودش را بدهد. یامگا این فصل نمی‌تواند برای استقلال بازی کند، ولی خیلی امیدواریم برای فصل آینده در خدمت تیم باشد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار