| کد مطلب: ۱۱۰۶۴۵۱
لینک کوتاه کپی شد

ژنرال خاص ترین پیراهن تیم ملی را به مهدی قائدی داد

​ستاره ایرانی تیم الاتحاد در بازگشت به اردوی تیم ملی شماره ۱۰ را در اختیار گرفت.

ژنرال خاص ترین پیراهن تیم ملی را به مهدی قائدی داد

 به گزارش آرمان ملی آنلاین، مهدی قایدی که در ابتدای مسیر تیم ملی در جام ملت‌ها در نقش ستاره ظاهر شده بود و رفته رفته، اما جایگاه خود را در مراحل بعدی از دست داد، اکنون در شرایطی به اردوگاه تیم امیر قلعه‌نویی بازگشته که شماره خاصی را در اختیار گرفته است.

 

قایدی که در روز‌های پایانی منتهی به جام ملت‌ها با درخشش در تیم الاتحاد کلبا در نهایت موفق شد نظر امیر قلعه‌نویی را برای دریافت یکی از سهمیه‌های حضور در جام ملت‌ها جلب کند، خیلی خوب در مرحله گروهی این اعتماد را جواب داد و با حرکات تکنیکی و گلزنی‌هایش در قامت ستاره ظاهر شد.

قایدی اکنون، اما با اتفاقی ویژه به اردوی تیم ملی بازگشته است؛ دریافت شماره ۱۰ تیم ملی که آخرین ستاره‌ای که آن را بر تن کرده بود، کریم انصاری‌فرد بود.انصاریفرد که یکی از باسابقه‌ترین بازیکنان تیم ملی با حضور در جام جهانی‌های اخیر و همچنین تورنمنت جام ملت‌ها در ادوار اخیر بود، در این اردو به نظر می‌رسد در راستای سیاست جوانگرایی فرصتی برای همراهی تیم ملی نیافته است تا اکنون این شماره در اختیار مهدی قایدی قرار گیرد.

قایدی اکنون وارث شماره‌ای شده البته یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران و جهان نیز در اختیار داشته؛ علی دایی.

مهاجم محبوب تیم ملی و فوتبال ایران که سال‌ها عنوان آقای گل جهان را در اختیار داشت، اما در نهایت آن را به کریس رونالدو واگذار کرد.

باید دید مهدی قایدی با این شماره خاص در تیم ملی چه شرایطی را دنبال می‌کند و عملکردی خواهد داشت. این شماره البته در گذشته دور در اختیار اسطوره باشگاه استقلال یعنی حسن روشن نیز در تیم ملی بود.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار