| کد مطلب: ۱۰۹۶۹۳۹
لینک کوتاه کپی شد

مقصد گل‌محمدی در لیگ ایران مشخص شد

گل‌محمدی سابقه هدایت فولاد خوزستان را در کارنامه دارد اما بعید است تا پایان فصل جاری هدایت تیمی آن هم در داخل ایران را بپذیرد. البته رقم درخواستی یحیی هم احیانا بیش از توان مالی فعلی فولاد باشد.

مقصد گل‌محمدی در لیگ ایران مشخص شد

سران تازه وارد باشگاه فولاد خوزستان بعداز حذف ناباورانه از جام حذفی، با سرمربی اسپانیایی نسبتا جدید تیم هم به مشکل خورده اند.

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از تابناک؛ در نشست اخیر، مدیرعامل جدید باشگاه فولاد خوزستان به عملکرد سرمربی خارجی این تیم نقد وارد می‌کند اما ایگناسیو مارتینز مدعی شده که نیاز به بازیکن دارد.

این در شرایطی است که وقتی به لیست بازیکنان این تیم مقابل چادرملو اردکان نگاه کنید متوجه می شوید او روی نام ۴ بازیکن خط قرمز کشیده بود؛منشا، واسعی، کاندیدو و شجاعی نفراتی هستند که مارتینز به باشگاه گفته آنها را نمی خواهد.

حالا هم که باشگاه به دنبال تعیین تکلیف این سرمربی است او اعلام کرده نمی‌خواهد از فولاد جدا شود و باشگاه اهوازی هم به دلیل رقم قرارداد سال دوم او که با قیمت بالایی بسته شده است و توسط مدیریت گذشته امضا شده، نمی تواند اقدام به اخراج کند.

گره‌ای که توسط دلالان زده شده تا مثل خیلی از پرونده‌های مربیان و بازیکنان خارجی، باشگاه‌های ایرانی متضرر باشند. 

در این بین فضای هواداری این تیم اهوازی علاوه بر اینکه خواستار اخراج مارتینز هستند از باشگاه فولاد خواستار حضور یحیی گل محمدی شده اند. گل‌محمدی سابقه هدایت فولاد خوزستان را در کارنامه دارد اما بعید است تا پایان فصل جاری هدایت تیمی آن هم در داخل ایران را بپذیرد. البته رقم درخواستی یحیی هم احیانا بیش از توان مالی فعلی فولاد باشد.

البته در روزهای گذشته اسامی مربیان مختلفی برای حضور در فولاد مطرح شده که هیچ یک از این نفرات مذاکره ای با باشگاه فولاد نداشته اند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار