| کد مطلب: ۱۰۶۵۸۱۷
لینک کوتاه کپی شد

بازگشت اسطوره محبوب بارسلونا و تیم ملی اسپانیا به میادین فوتبال

کارلس پویول، بازیکن و کاپیتان سابق بارسلونا و تیم ملی فوتبال اسپانیا با پذیرفتن مدیریت باشگاهی که مالکیت آن در اختیار هم‌بازی قدیمی او یعنی جرارد پیکه است، بار دیگر به حرفه فوتبال بازگشت.

بازگشت اسطوره محبوب بارسلونا و تیم ملی اسپانیا به میادین فوتبال

به گزارش آرمان ملی آنلاین، منابع اسپانیایی امروز اعلام کردند که باشگاه آندورا در دسته دوم فوتبال اسپانیا به امضای قرارداد با کارلس پویول بسیار نزدیک است. پست او دقیقا مشخص نیست، اما در آندروا اطمینان می دهند که در حوزه مدیریت ورزشی خواهد بود و از نزدیک با خوامه نوگس، مدیر ورزشی، همکاری خواهد کرد.

طبق این گزارش، جرارد پیکه توانسته پویول را متقاعد به این همکاری کند و به این ترتیب پویول که چند سالی است به عنوان ایجنت فعالیت می کند، می تواند بار دیگر در یک باشگاه فوتبال فعالیت کند.

کارلس پویول

پویول را کاپیتان ابدی بارسلونا می دانند؛ اسطوره ای که در بهترین دوران تاریخ بارسا 2009 تا 2013 به یادماندنی‌ترین بازی ها را انجام داد و با تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2010 نیز عنوان قهرمانی را کسب کرد. پویول در پایان فصل 14-2013 به دلیل مصدومیت های متوالی تصمیم به بازنشستگی گرفت و بسیاری معتقدند هنوز هم جای خالی او در خط دفاعی بارسا حس می شود.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار