| کد مطلب: ۱۰۶۴۸۳۸
لینک کوتاه کپی شد

راه انتقال طارمی به فوتبال ایتالیا بسته شد | اینتر هم بازیکن جدید گرفت + عکس

با توافق اولیه باشگاه اینترمیلان با مارکو آرناتوویچ، مهاجم تیم بولونیا تقریبا تمام راه‌های انتقال مهدی طارمی به این تیم بسته شد و به نظر می‌رسد طارمی این فصل نباید به سری آ ایتالیا فکر کند.

راه انتقال طارمی به فوتبال ایتالیا بسته شد | اینتر هم بازیکن جدید گرفت + عکس

به گزارش آرمان ملی آنلاین، بر اساس گزارش‌ها، اینتر تا رسیدن به توافق نهایی با بولونیا برای انتقال مارکو آرناتوویچ، فاصله چندانی ندارد.

نراتزوری طبق گزارش اسکای ایتالیا طی چند روز گذشته گام‌های بزرگی برداشته و دو باشگاه ممکن است در روزهای آینده به توافق رسمی برسند.

اعتقاد بر این است که این انتقال حدود 10 میلیون یورو برای اینتر هزینه خواهد داشت که شامل 8 میلیون یورو اولیه به علاوه 2 میلیون یورو پاداش است.

مارکو آرناتوویچ

این انتقال یک بازگشت به سن سیرو برای آرناتوویچ خواهد بود. او بخشی از تیم تحت هدایت زیر نظر ژوزه مورینیو بود که در سال 2010 سه گانه افسانه‌ای را کسب کرد. البته این بازیکن آن زمان با قراردادی قرضی از اف سی توئنته در اینتر حضور داشت.

اینتر در چند هفته اخیر به دنبال جذب یک مهاجم جدید بوده زیرا در پایان فصل گذشته ادین ژکو جدا شد و روملو لوکاکو هم در مذاکره با یوونتوس نشان داد علاقه‌ای به تمدید قراردادش ندارد.

مارکوس تورام به عنوان بازیکن آزاد به اینتر ملحق شده است اما آن‌ها همچنان به یک مهاجم دیگر نیاز دارند. مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو، یکی از گزینه‌های مدنظر اینتر بود.

گفته می‌شد برچسب 20 میلیون یورویی باشگاه پرتغالی برای فروش بهترین گلزن این تیم موجب شد تا اینتر از جذب این بازیکن صرف نظر کند و به سراغ گزینه‌های ارزان‌تر برود.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار