| کد مطلب: ۱۰۶۳۷۵۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوستن گران‌ترین مدافع تاریخ به تیم قهرمان اروپا + عکس

سرانجام یوشکو گواردیول با قراردادی که رقم آن بیشترین رقم قرارداد یک مدافع در تمام طول تاریخ است، به تیمی پیوست که سرمربی آن تشابه نامی بسیاری با او دارد؛ یعنی پپ گواردیولا. رقم قرارداد او 90 میلیون یورو است.

پیوستن گران‌ترین مدافع تاریخ به تیم قهرمان اروپا + عکس

به گزارش آرمان ملی آنلاین، منچسترسیتی از مدت‌ها قبل مذاکرات برای به خدمت گواردیول را با مدیران باشگاه لایپزیش آغاز کرده بود و اختلاف نظر دو طرف بر سر مبلغ مدنظر برای جذب او بود.

درخشش این بازیکن در ترکیب لایپزیش و خصوصا در ترکیب تیم ملی کرواسی در جام جهانی 2022 قطر که با کسب مدال برنز برای این تیم به پایان رسید باعث شد که باشگاه‌های بسیاری در پی به خدمت گرفتن او باشند.

نام چند باشگاه مانند رئال مادرید در کنار نام او به گوش می‌رسید اما در نهایت این سیتی بود که موفق شد او را با قراردادی پنج ساله به ارزش 90 میلیون یورو به خدمت بگیرد. پپ گواردیولا پیش از این تایید کرده بود که این بازیکن در حال انجام تست پزشکی است و امروز به صورت رسمی به سیتی ملحق شد.

گواردیول

 

این مدافع 21 ساله که دومین خرید سیتی در این تابستان است و پیراهن شماره 24 را به تن خواهد کرد، پس از امضای قرارداد به سایت رسمی این باشگاه گفت: «من همیشه این رؤیا را داشتم که روزی در انگلیس بازی کنم و رسیدن به این آرزو با سیتی افتخار بزرگی برای من است.

هرکسی بازی منچسترسیتی در فصل گذشته را دیده باشد می‌داند که که آنها بهترین تیم دنیا هستند. فتح سه‌گانه گویای هرچیزی است که شما باید درباره کیفیت این تیم بدانید. پیوستن به سیتی اتفاق خاصی برای من است. اینکه شانس کار با پپ گواردیولا را داشته باشم فوق العاده است. مطمئنم که فوتبالم تحت هدایت او پیشرفت بسیاری خواهد کرد. امیدوارم فصل موفقی در این تیم داشته باشم.»

گواردیول حالا باید در کنار بازیکنانی چون جان استونز، روبن دیاز، مانوئل آکانجی، ناتان آکه و آیمریک لاپورت برای حضور در خط دفاعی سیتی در فصل جدید رقابت کند و گواردیولا گزینه‌های بسیار خوب و مطمئنی برای انتخاب مدافع در فصل 24-2023 در اختیار خواهد داشت.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار