| کد مطلب: ۱۰۶۲۸۴۹
لینک کوتاه کپی شد

چرا سامان قدوس به استقلال نیامد؟

سامان قدوس تنها یک گام با حضور در استقلال فاصله داشت اما رقم درخواستی بالای او مانع از این انتقال ویژه شد.

چرا سامان قدوس به استقلال نیامد؟

به گزارش آرمان ملی آنلاین، سامان قدوس می‌توانست یک انتقال ویژه برای فوتبال ایران محسوب شود. بعد از حضور بازیکنان بزرگی همچون اشکان دژآگه که با سابقه سال‌ها بازی در فوتبال اروپا راهی ایران شده بودند، شاید سامان قدوس می‌توانست یک گزینه ایده‌آل برای لیگ برتر ایران محسوب شود.

به نقل از ورزش سه، استقلال که در این فصل جواد نکونام را روی نیمکت خود می‌بیند و بعد از پشت سر گذاشتن روزهای پرماجرا، اکنون استارتی دوباره در تمرینات برای شروع فصل جدید زده‌اند. در شرایطی که هواداران این تیم نسبت به وضعیت نقل و انتقالاتی مدیران تیم که تا به امروز مهرداد محمدی، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی، محمدرضا خالدآبادی و آریا برزگر را جذب کرده‌اند، در اقدام برای یک انتقال ویژه بودند که در این امر ناکام ماندند.

سامان قدوس، بازیکن ملی‌پوش ایرانی که فصل گذشته در لیگ انگلیس و تیم برنتفورد شاغل بود و اکنون در آستانه انتقال به مالمو سوئد قرار دارد، تنها یک گام با حضور در استقلال فاصله داشت اما رقم درخواستی بالای او مانع از این انتقال ویژه شد.

مدیران باشگاه استقلال بعد از اعلام نیاز کادرفنی خود، با این بازیکن تماس‌هایی داشته‌اند که با اعلام رقم برای قرارداد کاملا عقب‌نشینی کردند. یکی از نزدیکان باشگاه مدعی شده بعد از پیشنهاد به قدوس با اعلام رقم یک و نیم میلیون دلاری او مواجه شدند تا از این امر ناکام بمانند.

طی سالیان گذشته بارها زمزمه حضور رضا قوچان نژاد نیز در فوتبال ایران مطرح شده بود که این انتقال نیز در چند برهه بی‌نتیجه مانده بود و اکنون باید دید آیا سامان قدوس نیز که یکی از اهداف نقل و انتقالاتی و ویژه تیم‌های ایرانی محسوب می‌شود، از اروپا دل خواهد کند یا اکنون که در ۲۹ سالگی قرار دارد همچنان تجربه فوتبال اروپا را ترجیح می‌دهد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار