| کد مطلب: ۱۰۶۰۸۸۰
لینک کوتاه کپی شد

اسطوره لیورپول شکار جدید باشگاه‌های عربستان | الاتفاق ملی‌پوش انگلیس را می‌خواهد

خبرها حاکی ست، جوردن هندرسون، کاپیتان کنونی لیورپول پیشنهاد الاتفاق عربستان را پذیرفته و قرار است راهی این کشور است.

اسطوره لیورپول شکار جدید باشگاه‌های عربستان | الاتفاق ملی‌پوش انگلیس را می‌خواهد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، هفته گذشته باشگاه الاتفاق عربستان به طور رسمی از استیون جرارد به عنوان سرمربی جدید خود پرده برداشت.

به نقل از فارس، ستاره سابق فوتبال انگلیس و اسطوره باشگاه لیورپول که در رنجرز اسکاتلند و همچنین فصل اول حضورش در استون ویلا، نمایشی عالی به عنوان سرمربی داشت، حالا تصمیم دارد در لیگ عربستان به بروز توانایی‌هایش در این عرصه بپردازد.

پس از رسیدن جرارد به عربستان، شایعه خرید برخی بازیکنان مخصوصا بازیکنان لیورپول به گوش رسید.

سادیو مانه، ستاره سابق لیورپول و کنونی بایرن مونیخ مهمترین هدف الاتفاق برای این تابستان است ولی هنوز خبری در خصوص انتقال او منتشر نشده است.

بامداد امروز دیوید اورنستاین، خبرنگار معتبر انگلیسی که برای سایت اتلتیک می‌نویسد، از خرید جدید استیوی‌جی در عربستان پرده برداشت.

این خبرنگار نوشت: جوردن هندرسون، کاپیتان کنونی لیورپول پیشنهاد الاتفاق عربستان را پذیرفته و قرار است راهی این کشور است.

به نظر می‌رسد دستمزد پیشنهادی باشگاه الاتفاق 4 برابر دستمزد کنونی هندرسون در لیورپول است. او در حال حاضر طبق آخرین گزارش‌ها در لیورپول سالیانه 7.28 میلیون پوند حقوق می‌گیرد. 

هندرسون در فصل 2020-2019 نمایشی خیره کننده در لیورپول داشت و یکی از عناصر اصلی کلوپ در قهرمانی لیگ برتر بود.

او در همان فصل هم به عنوان بهترین بازیکن فصل لیورپول انتخاب شد و هم توانست از سوی منتقدان به عنوان یکی از 3 بازیکن برتر فصل نام گیرد و به تیم منتخب راه یابد.

هندرسون در لیورپول 8 قهرمانی بدست آورد که می‌توان از مهمترین آنها به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، لیگ برتر انگلیس و جام حذفی فوتبال انگلیس اشاره کرد.

هندرسون با جرارد نیز هم‌بازی بود و یکی از کسانی بود که توانست پس از جرارد، هدایت تیم لیورپول را به عنوان کاپیتان برعهده گیرد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار