| کد مطلب: ۱۰۶۰۸۷۴
لینک کوتاه کپی شد

چشم باشگاه‌های بزرگ اروپا دنبال پدیده جوان بارسلونا

با توجه به موفقیت های پیاپی الزلزولی باشگاه بارسلونا هیچ واکنشی نسبت به این قهرمان مراکشی نداشت.

چشم باشگاه‌های بزرگ اروپا دنبال پدیده جوان بارسلونا

به گزارش آرمان ملی آنلاین، بی توجهی باشگاه بارسلونا به موفقیت چشم گیر ستاره جوان مراکشی همه را متعجب کرده است. عبدالصمد الزلزولی به عنوان اولین بازیکن مراکشی تاریخ بارسلونا در سال 2021 اولین بازی خود را برای این تیم انجام داد. او توانست با درخشش در ترکیب آبی اناری ها استعداد خود را نشان دهد و فصل گذشته به صورت قرضی راهی اوساسونا شد. حالا ژاوی او را برای فصل جدید می خواهد و از سوی دیگر چند باشگاه بزرگ از جمله یوونتوس نیز  مشتری الزلزولی هستند.

او استعداد ناب خود را در جام ملت های زیر 23 سال افریقا یک بار دیگر به رخ کشید و تقریبا همه عناوین را به دست آورد؛ قهرمانی مسابقات، بهترین گلزن، بهترین بازیکن و بهترین پاسور.

در عین ناباوری اما باشگاه بارسلونا هیچ واکنشی به این موفقیت ها نداشت و در رسانه رسمی خود حتی قهرمانی با مراکش را هم به الزلزولی تبریک نگفت. ستاره مراکشی به خاطر شاهکار اخیر خود به تیتر یک رسانه ها تبدیل شد و همه منتظر واکنش باشگاه بارسلونا بودند اما این باشگاه حتی قهرمانی را هم به الزلزولی تبریک نگفت.

جالب اینجاست که اوساسونا، تیم سابق الزلزولی، بلافاصله این موفقیت را به او تبریک گفت تا بی توجهی بارسلونا بیش از پیش به چشم بیاید. این باشگاه با انتشار تصاویری از الزلزولی با پیراهن اوساسونا به موفقیت او واکنش نشان دادند تا این سوال به وجود بیاید که چرا در کاتالونیا کسی حواسش به این پدیده ارزشمند نبوده است؟

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار