| کد مطلب: ۱۰۶۶۴۶۰
لینک کوتاه کپی شد

زمان جدال استقلال - پرسپولیس مشخص شد

برگزاری دربی پایتخت در هفته پنجم فصل جاری برای فدراسیون و سازمان لیگ دردسرساز شده است.

زمان جدال استقلال - پرسپولیس مشخص شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از خبرورزشی، استقلال و پرسپولیس در حالی باید دربی پایتخت را در هفته پنجم این فصل برگزار کنند که هنوز سازمان لیگ تکلیف تاریخ برگزاری این هفته و سایر هفته‌های لیگ بیست‌وسوم تا پایان نیم‌فصل اول را مشخص نکرده و همین مسئله موجب سردرگمی بازیکنان و سرمربیان تیم‌ها شده است.

در همین خصوص شایعه عجیبی میان مربیان استقلال و پرسپولیس پخش شده و حتی به گوش جواد نکونام و یحیی گل‌محمدی هم رسیده است. شایعه‌ای که به موجب آن (البته اگر درست باشد) دربی پایتخت پس از پایان بازی‌های آسیایی هانگژو برگزار خواهد شد!

یکی از مربیان استقلال در واکنش به این مسئله به همکار ما گفت: ما هم این شایعه را شنیده‌ایم اما خیلی بعید و دور از ذهن به نظر می‌رسد که رقابت‌های لیگ برتر تا اواسط مهرماه تعطیل شود. تیم ملی از اواخر دی ماه باید در جام ملت‌های آسیا حاضر شود و ما همین‌طوری هم طی چند ماه آینده حداقل ۳۵ روز تعطیلی لیگ برتر را داریم به همین دلیل بعید به نظر می‌رسد سازمان لیگ حاضر شود  اواخر تابستان و نیمه مهرماه را به راحتی از دست بدهد. اگر چنین اتفاقی پیش بیاید برنامه تمرینات همه تیم‌ها بر هم می‌خورد چون غیر از سه نماینده آسیایی ایران، عملا بقیه تیم‌ها مسابقه رسمی ندارند. البته من یک شایعه دیگر هم شنیده‌ام. احتمال دارد رقابت‌های لیگ دنبال شود اما فقط  هفته پنجم به پس از بازی‌های آسیایی موکول شود تا جدال استقلال و پرسپولیس در زمانی برگزار شود که ‌ملی‌پوشان تیم‌های امید و بزرگسالان برگشته باشند و استقلال از این بابت ضرر نکند. اگر این‌طوری باشد، لیگ دنبال می‌شود و فقط جای هفته پنجم با یکی از هفته‌هایی که قرار است در پاییز انجام شود عوض خواهد شد.

جواد نکونام چند روز قبل با صراحت مدعی شده بود اگر قرار باشد ملی‌پوشان تیم امید استقلال در اختیارش نباشند به ویژه حسین حسینی را به چین ببرند، استقلال بدون این سنگربان هرگز در دربی حاضر نخواهد شد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار