| کد مطلب: ۱۰۶۶۰۲۳
لینک کوتاه کپی شد

عرضه فیلم‌های مجیدی و عیاری در شبکه خانگی

آرمان ملی :فیلم‌های قدیمی از کیانوش عیاری، رخشان بنی‌اعتماد، مجید مجیدی در شبکه نمایش خانگی عرضه شده‌اند.

عرضه فیلم‌های مجیدی و عیاری در شبکه خانگی

5 فیلم سینمایی «دو نیمه سیب» ساخته کیانوش عیاری، «آن سوی ابرها» ساخته مجید مجیدی، «آی آدم‌ها» ساخته رخشان بنی‌اعتماد، «دیگری» ساخته مهدی رحمانی و «حریم شخصی» ساخته احمد معظمی به تازگی عرضه شده‌اند.

فیلم سینمایی «دو نیمه سیب» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی کیانوش عیاری و محصول سال ۱۳۷۰ است و در گونه سینمایی درام ماجرایی قرار می‌گیرد. مدت زمان این فیلم سینمایی صد دقیقه است و بازیگرانی چون داریوش اسدزاده، مرجانه گلچین، لیلا مصدقی و مریم مصدقی در آن ایفای نقش می‌کنند.

فیلم سینمایی «آن سوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی و نویسندگی مهران کاشانی و محصول سال ۱۳۹۵ است. مجید مجیدی پس از ساخت فیلم سینمایی «محمد» این فیلم سینمایی را در کشور هند مقابل دوربین برد که در ادامه دغدغه‌های این فیلمساز در حوزه روابط انسانی است.

مدت زمان این فیلم سینمایی ۱۲۰ دقیقه است و بازیگرانی چون ایشان خاطر، گوتام گوس و مالاویکا موهانان در آن ایفای نقش می‌کنند.

مستند «آی آدم‌ها» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی رخشان بنی اعتماد و محصول سال ۱۳۹۴ است. این فیلم مستند در مدت زمان شصت دقیقه تولید و آماده نمایش شده است. گفتنی است مستند «آی آدم‌ها» آخرین ساخته رخشان بنی اعتماد در سینمای ایران است.

فیلم سینمایی «دیگری» اولین ساخته سینمایی مهدی رحمانی و محصول سال ۱۳۸۸، دیگر فیلمی است که در پلتفرم فیلم نت عرضه شده است.

تهیه‌کنندگی این فیلم سینمایی بر عهده محمد علی نجفی است. در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون محمدرضا فروتن، مریلا زارعی و مهران رجبی ایفای نقش می‌کنند. فیلم سینمایی «دیگری» برای نخستین بار در جشنواره فجر سال ۱۳۸۸ و در بخش رقابت فیلم‌های اول رونمایی شد. فیلم دیگری، داستان پسری است که با مادرش در روستایی زندگی می‌کند، او مجبور می‌شود با دوست پدرش که تصمیم دارد با مادرش ازدواج کند، برای فروش وانتی‌راهی تهران شود.

فیلم سینمایی «حریم شخصی» نخستین ساخته سینمایی احمد معظمی و به تهیه‌کنندگی عبدالرضا ساعتچی فرد و محصول سال ۱۳۹۴ است. در این فیلم بازیگرانی چون امیر آقایی، رعنا آزادی‌ور، میلاد کی‌مرام و اندیشه فولادوند ایفای نقش می‌کنند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار