| کد مطلب: ۱۱۲۲۷۵۹
لینک کوتاه کپی شد

منصور حقیقت پور: پزشکیان می‌تواند در مناظره‌ها موفق باشد

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: «برخی از کاندیدا‌های فعلی پوششی هستند و اصلا «پوششیون» معلوم هستند. آن‌هایی که تصمیم به پوششی بودند گرفته‌اند، در انتخابات به سمت لجن پراکنی می‌روند.

منصور حقیقت پور: پزشکیان می‌تواند در مناظره‌ها موفق باشد

به گزارش آرمان ملی آنلاین ؛ منصور حقیقت پور اظهار داشت: با توجه به شرایطی که کشور دارد پس از سانحه سقوط هلیکوپتر، نوعی وحدت ایجاد شد که می‌توانست توسعه پیدا کند. اکنون می‌بینیم که از یک جناح، اشخاص متعددی تایید صلاحیت شده اند و از جناح مقابل تنها یک نفر تایید شده است. ضمن این که من تصور می‌کنم این انتخابات می‌توانست چهارضلعی باشد. یعنی دو ضلع آن را اصولگرایانی داشته باشند که بعضا با یکدیگر تفاهم هم ندارند و دو ضلع دیگر را اصلاح طلب‌ها تشکیل دهند، نه این که فقط آقای پزشکیان باشد.

وی افزود:‌ ضلع دیگر اما، می‌توانست شامل آن‌هایی باشد که به عنوان کاندیدای مستقل شناخته می‌شوند و می‌توانستند نماینده قشر عظیمی از جامعه باشند، مثل آقای لاریجانی که رد صلاحیت شد. این نوع حذف، تاثیر خود را در جامعه خواهد داشت. اگر کاندیدا‌های حاضر در انتخابات به شکل چهارضلعی تنظیم می‌شدند، شاید شرایط به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد.»

نماینده سابق مجلس بیان کرد: آقای پزشکیان شخصی است که می‌تواند در مناظره‌ها موفق باشد، چرا که هم شخص صادقی است و هم انسان درستی است. کلام آقای پزشکیان هم که مبتنی بر صداقت است می‌تواند تاثیرگذار باشد. اما در طرفی دیگر، آقایان یک ادبیات را استفاده می‌کنند. اگر کنار آقای پزشکیان، آقای لاریجانی یا آقای جهانگیری هم بود، طبیعیتا که شور بیشتری در مناظره‌ها ایجاد می‌شد. در حال حاضر اگرچه شور انتخاباتی رخ می‌دهد، اما حد این شور در حدی نیست که انتخابات را به ۶۰ درصد مشارکت برساند. اگر آقایان جهانگیری و لاریجانی هم در جمع تایید شده‌ها بودند، بحث‌هایی داغ‌تر را شاهد بودیم و مردم هم بیشتر برای شرکت در انتخابات ترغیب می‌شدند.

این فعال سیاسی اصولگراتصریح کرد: برخی از کاندیدا‌های فعلی پوششی هستند و اصلا «پوششیون» معلوم هستند. آن‌هایی که تصمیم به پوششی بودند گرفته‌اند، در انتخابات به سمت لجن پراکنی می‌روند. مطمئن باشید که تعدادی از پوششی‌ها از دور انتخابات کنار خواهند رفت و نهایتا انتخابات بین دو یا سه نفر جدی‌تر خواهد شد و به دور دوم هم خواهد رفت. بین کاندیدا‌های اصولگرا، آقای قالیباف، از سایرین اقبال بالاتری دارد.»

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار