| کد مطلب: ۱۱۲۲۰۵۴
لینک کوتاه کپی شد

اختلاف پایداری با جلیلی/ قالیباف با پایداری ائتلاف می کند؟

جبهه پایداری با سعید جلیلی به اختلاف خورده است و و با توجه به تجربه ائتلاف با محمد باقر قالیباف در انتخابات مجلس به نظر می رسد که در انتخابات ریاست جمهوری هم گزینه ائتلاف با قالیباف را بررسی کنند.

اختلاف پایداری با جلیلی/ قالیباف با پایداری ائتلاف می کند؟

 به گزارش آرمان ملی آنلاین ؛ وبسایت نزدیک به حوزه علمیه،(رسا) در گزارشی به بررسی احتمالات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

«با توجه به ائتلاف‌های اخیر جبهه پایداری و محمدباقر قالیباف (مثلاً در انتخابات اخیر مجلس) و نیز با عنایت به بهبود روابط آنها و همچنین با توجه به اینکه اختلاف نظرهایی میان جبهه پایداری با سعید جلیلی وجود دارد، احتمال حمایت نهایی پایداری از محمدباقر قالیباف نیز -اگرچه هنوز قطعی نیست- اما غیرممکن و بعید هم به نظر نمی‌رسد.»

این وبسایت مدعی شده «احمدی نژاد می داند که رد صلاحیت می شود و این بازی و نمایش های او با هدف ایجاد دو دستگی در کشور، کاهش مشارکت در انتخابات و بدبین کردن طرفدارانش به نهادهای نظام است. کسی که روزی نماد مقاومت و مبارزه با استکبار شناخته می شد؛ امروز دچار استحاله شده و پس از گذشت چند ماه از کشتار صهیونیست ها در غزه، هیچ موضعی علیه اسرائیل غاصب نگرفته است. کسی که روزی آرزوی محو اسرائیل را داشت و به زبان هم می آورد، امروز از حرف خود برگشته و هیچ اعتراضی به جنایات صهیونیست ها نمی کند. آقای احمدی نژاد هنوز از جریان انحرافی و افرادی همانند مشایی و بقایی تبری نجسته است و گویا همان راه و روش را ادامه می دهد.»

 

منبع : خبر گزاری رسا

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار