| کد مطلب: ۱۱۲۱۳۱۲
لینک کوتاه کپی شد

نادران: از استان سمنان ۲ رئیس جمهور داشتیم، این انگشت مُهر خورده به نشانه سومین نفر

نادران در واکنش به اینکه آیا امکان دارد در ادامه به نفع یکی از داوطلبین از فرآیند انتخابات کناره‌گیری کنید؟ خاطرنشان کرد: بنده به نفع هیچ‌کسی کناره‌گیری نمی‌کنم.

نادران: از استان سمنان ۲ رئیس جمهور داشتیم، این انگشت مُهر خورده به نشانه سومین نفر

به گزارش آرمان ملی آنلاین، الیاس نادران، نماینده تهران در مجلس یازدهم، پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، در جمع خبرنگاران گفت: ۲۰سال در انتخابات مختلف به عنوان مشاور اقتصادی توصیه‌هایی به نامزدها داشتم که متاسفانه عمل نشد و اقتصاد کشور به آن نقطه‌ای که باید نرسید. لذا آستین بالا زدم و وارد صحنه شدم، بنا دارم مطابق قانون اساسی تامین نیازهای اساسی را سرلوحه کار خود قرار بدهم.

وی افزود:هیچ کدام از جناح ها و شخصیت‌های سیاسی از بنده نخواستند که در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کنم، بنابراین مدیون هیچ‌کدام نیستم البته اگر کسی بخواهد از بنده حمایت کند، نفی نمی‌کنم.

نادران در پاسخ به اینکه شعار شما چیست؟ تصریح کرد: شعار بنده نجات اقتصاد ایران است. متاسفانه در شرایط فرامجلسی تصمیماتی گرفتند که آثار آن را الان مشاهده می‌کنیم و نظام معیشتی مردم بهم ریخته شد. بنده یارانه را اصلاح می‌کنم و از ابتدا یارانه باید به صورت کالابرگ به دست مردم می‌رسید.

وی در واکنش به اینکه آیا امکان دارد در ادامه به نفع یکی از داوطلبین از فرآیند انتخابات کناره‌گیری کنید؟ خاطرنشان کرد: بنده به نفع هیچ‌کسی کناره‌گیری نمی‌کنم.

نادران با اشاره به انگشت مهر خورده خود گفت: از استان سمنان دو رئیس جمهور داشتیم، این به نشانه سومین نفر است.

منبع : خبر آنلاین

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار