حجم ویدیو: ۴۰.۰۳M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۸:۳۲ دانلود ویدیو
| کد مطلب: ۱۱۰۸۳۵۳
لینک کوتاه کپی شد

نحستین واکنش صدیقی به موضوع زمین خواری؛از مردم با همه وجودم عذرخواهی می‌کنم/ببینید

کاظم صدیقی با اشاره به اینکه در تاسیس موسسه غفلتی صورت گرفت که این غلفت از ناحیه من بود، نباید اعتماد می‌کردم، اظهار کرد: از اعضای موسسه آگاهی نداشتم و از وقوع غفلت در محضر خداوند استغفار می‌کنم و از مردم با همه وجودم عذرخواهی می‌کنم.

نحستین واکنش صدیقی به موضوع زمین خواری؛از مردم با همه وجودم عذرخواهی می‌کنم/ببینید

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از میزان؛ آیت‌الله کاظم صدیقی به بیان توضیحاتی درباره تاسیس موسسه حوزه علمیه امام خمینی (ره) و موضوعات مرتبط با آن پرداخت.

آیت‌الله کاظم صدیقی با بیان اینکه حوزه علمیه امام خمینی (ره) لازم داشت یک مرحله پیش حوزوی داشته باشد، گفت: تصمیم گرفتیم موسسه‌ای ثبت کنیم که مقدمات تشکیل موسسه فرهنگی را تسهیل و سپس آن موسسه منحل شود.

وی با اشاره به اینکه در تاسیس موسسه غفلتی صورت گرفت که این غلفت از ناحیه من بود، نباید اعتماد می‌کردم، اظهار کرد: از اعضای موسسه آگاهی نداشتم و از وقوع غفلت در محضر خداوند استغفار می‌کنم و از مردم با همه وجودم عذرخواهی می‌کنم.

آیت‌الله صدیقی با تاکید بر اینکه اموال حوزه با تاسیس موسسه جابجا نشده است، بیان کرد: موسسه منحل شد و ملک مزبور رسما به حوزه منتقل شده و به ثبت رسمی رسیده است و در افراد تغییراتی ایجاد شد.

آیت‌الله کاظم صدیقی در بخشی دیگر گفت: توقع دارم در نظارت اگر به موردی رسیدند که از نظر قانونی جای مواخذه وجود دارد اعم از نزدیکان و غیرنزدیکان در اجرای قانون حتما به حساب اشخاص رسیدگی شود.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار