| کد مطلب: ۱۰۶۴۸۴۵
لینک کوتاه کپی شد

سپاه: تروریست شاهچراغ بالغ بر 200 تیر جنگی همراه داشت

فرمانده سپاه فجر فارس در خصوص وضعیت مصدومان حمله تروریستی شاهچراغ گفت: مصدومان به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شده‌اند که دو نفر نیاز به عمل جراحی دارند و مابقی از وضعیت عمومی بهتری برخوردار هستند.

سپاه: تروریست شاهچراغ بالغ بر 200 تیر جنگی همراه داشت

 

به گزارش آرمان ملی آنلاین؛ سردار یدالله بوعلی شامگاه یکشنبه ۲۲ مرداد بیان کرد: مقارن اذان مغرب از یکی از درب‌های فرعی حرم، یک فرد تروریست مسلح به اسلحه لول بلند با همراه داشتن ۸ خشاب جنگی از بیرون از حرم اقدام به تیراندازی می‌کند.

وی با بیان اینکه این فرد تروریست حدود ۸ تیر به سمت اتاق نگهبان شلیک کرده که آثار آن هم مشهود است، گفت: با عبور از نگهبانان درب ورودی، لایه دوم حفاظتی وارد عمل می‌شود و به سمت تروریست تیراندازی می‌کنند که بلافاصله با زمین خوردن فرد، تروریست دستگیر و اکنون نزد ما قرار دارد.

بوعلی با بیان این‌که انگیزه پلید این حادثه بر کسی پوشیده نیست، گفت: در مجموع ۴ نفر از عوامل انتظامی حرم مورد هدف گلوله قرار گرفتند که یک نفر به شهادت رسید و ۴ نفر هم از زوار مجروح شدند.

او اضافه کرد: این فرد تروریست حدود ۲۴۰ تیر جنگی با خود به همراه داشته که موفق به شلیک ۱۱ تیر آن شده است.

فرمانده سپاه فجر فارس در خصوص وضعیت مصدومان این حادثه نیز گفت: مصدومان به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شده‌اند که دو نفر نیاز به عمل جراحی دارند و مابقی از وضعیت عمومی بهتری برخوردار هستند.


 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار