| کد مطلب: ۱۰۶۲۳۸۶
لینک کوتاه کپی شد

رئیس کمیسیون قضایی: میت‌شویی اشکالی ندارد | اعتقادات مردم را تحقیرنکنند تا تحقیر نشوند

موسی غضنفرآبادی رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: برای افرادی که مقدسات را به استهزا می گیرند، میت شویی هیچ اشکالی ندارد.

رئیس کمیسیون قضایی: میت‌شویی اشکالی ندارد | اعتقادات مردم را تحقیرنکنند تا تحقیر نشوند

به گزارش آرمان ملی آنلاین، رئیس کمیسیون قضایی درباره حکم میت‌شویی برای سلبریتی‌ها گفت: اینکه آیا میت شویی یا کلاس‌های روانشناسی احکام درستی است؟ برای کسی که مقدسات را به استهزاء می‌گیرد، هیچ اشکالی ندارد. چون جرم، جرم کوچکی نیست. اینکه آیا میت شویی یا کلاس‌های روانشناسی احکام درستی است؟ برای کسی که مقدسات را به استهزاء می‌گیرد، هیچ اشکالی ندارد. چون جرم، جرم کوچکی نیست.

برای کسی که مقدسات را به استهزاء می‌گیرد، میت‌شویی هیچ اشکالی ندارد/ دین و اعتقادات مردم را تحقیر نکنند تا تحقیر نشوند

اعتمادآنلاین |

موسی غضنفرآبادی رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در خصوص احکام برخی سلبریتی‌ها یا بازیگران زن گفت: هر سلبریتی یا فردی که دارای شهرت است باید شأن خود را حفظ کند. توهین به مقدسات و حجاب برای هیچ‌کسی قابل تحمل نیست و همانطور که حس می‌کنند تحقیر می‌شوند دین و اعتقادات مردم را تحقیر نکنند تا تحقیر نشوند.

 

به گزارش جماران بخش هایی از گفت و گوی غضنفرآبادی را در ادامه می خوانید:

اقدامی که صورت می‌گیرد در راستای قانون است و آن را خلاف قانون نمی‌دانم. البته نیروی انتظامی در برخورد کاری انجام نداده و نمی‌دهد. قانون حمایت از خانواده و حجاب و عفاف نیز به زودی به تصویب مجلس می‌رسد و به نیروهای مجری قانون کمک می‌کند.

در خصوص برخورد احکام صادره برای برخی سلبریتی‌ها یا بازیگران زن، هر سلبریتی یا فردی که دارای شهرت است، باید شأن خود را حفظ کند. توهین به مقدسات و حجاب برای هیچ‌کسی قابل تحمل نیست و همانطور که حس می‌کنند تحقیر می‌شوند دین و اعتقادات مردم را تحقیر نکنند تا تحقیر نشوند.

اینکه آیا میت شویی یا کلاس‌های روانشناسی احکام درستی است؟ برای کسی که مقدسات را به استهزاء می‌گیرد، هیچ اشکالی ندارد. چون جرم، جرم کوچکی نیست. علی رغم اینکه برخی نسبت به این موضوع گارد گرفتند، اما  موضوع اعتقادات مردم است. قانون در کشور ما محترم است و وقتی کسی به قانون احترام نگذارد طبق قانون اقداماتی پیش‌بینی می‌شود و لذا تصمیماتی که اتخاذ شده در چارچوب قانون است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار