| کد مطلب: ۱۰۶۲۳۶۶
لینک کوتاه کپی شد

یک فعال سیاسی اصولگرا:

از همین امروز می‌توان ریاست آقاتهرانی را بر مجلس تبریک گفت

محمد مهاجری گفت: به نظر می‌رسد پایداری‌ها علاقه دارند رئیس مجلس آینده از این مجموعه باشد.اگر در ماه‌های پیش رو سیاست انتخاباتی مجلس آینده مشابه انتخابات مجلس یازدهم و سیزدهم پیش برود از امروز می توان به ریاست آقاتهرانی تبریک گفت.

از همین امروز می‌توان ریاست آقاتهرانی را بر مجلس تبریک گفت

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا درباره موقعیت جبهه پایداری در انتخابات مجلس دوازدهم گفت: جبهه پایداری مجموعه ای کاملا کاسب است و با سیاست کاملا تجاری برخورد می کند. این مجموعه در حال حاضر می خواهد خود را دست بالا نشان دهد تا از جریان اصولگرا امتیاز بگیرد.

 بخش هایی از گفت و گوی مهاجری را در ادامه می خوانید:

اگر در تهران کسی در انتخابات شرکت نکند قطعا 30 کاندیدای جبهه پایداری به مجلس راه پیدا می کنند. به عبارت دیگر وقتی آرای نامزدهای جبهه پایداری را در انتخابات مجلس 1398 نگاه کنیم می بینیم آنها متوسط حدود 250 هزار رأی داشتند، پس اگر مشارکت در تهران حدود همین میزان باشد پایداری پیروز خواهد بود.

این مجموعه علاقه مند است آنقدر میزان مشارکت در انتخابات کم باشد که مجلس در دست خودش باشد. در واقع پایداری دنبال مشارکت حداقلی پیروزی حداکثری است و می کوشد تا زمان برگزاری انتخابات به این هدف جامه عمل بپوشانند تا شانس پیروزی خود را به حداکثر ممکن برسانند.

پایداری می خواهد رئیس مجلس آینده از این مجموعه باشد، اگر هفته ها و ماه های آینده سیاست انتخاباتی مجلس آینده طوری پیش رود که مشابه انتخابات مجلس یازدهم و انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم باشد، از همین الان می توان ریاست آقاتهرانی را بر مجلس آینده تبریک گفت.

رهبری در سخنرانی حرم رضوی 4 نکته درباره انتخابات بیان کردند که مهمترین نکته افزایش میزان مشارکت مردم در انتخابات بود، اگر آن مشارکت محقق شود و گروه های سیاسی چپ و راست، متقاعد شوند که در انتخابات شرکت کنند، در آن صورت می شود امیدوار بود که جبهه پایداری اکثریت کرسی های مجلس آینده را نتواند از آن خود کند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار